У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

670О Кременчук — Гадяч Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 670О сполученням Кременчук - Гадяч відправляється зі станції Кременчук о 00.15 і прибуває на станцію Гадяч о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кагамлицька, Глобине, Веселий Поділ, Хорол, 185 Км, Ромодан, Дубровський кінний завод, Сенча, 146 Км, Бодаква, Лохвиця, 9 Км, Коновалове, Венеславівка, Осняги.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 00.15
Кагамлицька 00.29 2 хв  00.31 14 хв 
Глобине 01.06 2 хв  01.08 51 хв 
Веселий Поділ 01.29 5 хв  01.34 1 г  14 хв 
Хорол 01.54 2 хв  01.56 1 г  39 хв 
185 Км 02.14 1 хв  02.15 1 г  59 хв 
Ромодан 02.25 10 хв  02.35 2 г  10 хв 
Дубровський кінний завод 02.54 1 хв  02.55 2 г  39 хв 
Сенча 03.10 1 хв  03.11 2 г  55 хв 
146 Км 03.18 1 хв  03.19 3 г  3 хв 
Бодаква 03.25 1 хв  03.26 3 г  10 хв 
Лохвиця 03.38 2 г 37 хв  06.15 3 г  23 хв 
9 Км 06.28 1 хв  06.29 6 г  13 хв 
Коновалове 06.35 1 хв  06.36 6 г  20 хв 
Венеславівка 06.50 5 хв  06.55 6 г  35 хв 
Осняги 07.08 1 хв  07.09 6 г  53 хв 
Гадяч 07.27 7 г  12 хв 

У розкладі поїзда 670О Кременчук — Гадяч можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031