У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 068Л сполученням Варшава Заходня - Київ-Пас. відправляється зі станції Варшава Заходня о 16.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Варшава Центральна, Варшава Всходня, Мінськ Мазовецкий, Седльце, Луков, Люблин, Рейовиц, Хелм-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варшава Заходня 16.55
Варшава Центральна 17.00 10 хв  17.10 5 хв 
Варшава Всходня 17.16 1 хв  17.17 21 хв 
Мінськ Мазовецкий 17.44 2 хв  17.46 49 хв 
Седльце 18.18 1 хв  18.19 1 г  23 хв 
Луков 18.37 32 хв  19.09 1 г  42 хв 
Люблин 20.30 20 хв  20.50 3 г  35 хв 
Рейовиц 21.33 1 хв  21.34 4 г  38 хв 
Хелм-Головний 21.49 5 хв  21.54 4 г  54 хв 
Київ-Пас. 11.03 18 г  8 хв 

У розкладі поїзда 068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930