У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 068Л сполученням Варшава Заходня - Київ-Пас. відправляється зі станції Варшава Заходня о 16.59 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Варшава Центральна, Варшава Всходня, Мінськ Мазовецкий, Седльце, Луков, Люблин, Рейовиц, Хелм-Головний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варшава Заходня 16.59
Варшава Центральна 17.04 6 хв  17.10 5 хв 
Варшава Всходня 17.16 5 хв  17.21 17 хв 
Мінськ Мазовецкий 17.48 1 хв  17.49 49 хв 
Седльце 18.18 1 хв  18.19 1 г  19 хв 
Луков 18.36 34 хв  19.10 1 г  37 хв 
Люблин 20.31 20 хв  20.51 3 г  32 хв 
Рейовиц 21.32 1 хв  21.33 4 г  33 хв 
Хелм-Головний 21.50 4 хв  21.54 4 г  51 хв 
Київ-Пас. 11.03 18 г  4 хв 

У розкладі поїзда 068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031