У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 068Л сполученням Варшава Заходня - Київ-Пас. відправляється зі станції Варшава Заходня о 17.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Варшава Центральна, Варшава Всходня, Пулави, Демблін, Пулави Място, Наленчув, Люблин, Рейовиц, Хелм-Головний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варшава Заходня 17.50
Варшава Центральна 17.55 10 хв  18.05 5 хв 
Варшава Всходня 18.11 2 хв  18.13 21 хв 
Пулави 18.54 7 хв  19.01 1 г  4 хв 
Демблін 19.34 1 хв  19.35 1 г  44 хв 
Пулави Място 19.57 1 хв  19.58 2 г  7 хв 
Наленчув 20.22 1 хв  20.23 2 г  32 хв 
Люблин 20.51 5 хв  20.56 3 г  1 хв 
Рейовиц 21.40 1 хв  21.41 3 г  50 хв 
Хелм-Головний 22.00 5 хв  22.05 4 г  10 хв 
Київ-Пас. 11.00 17 г  10 хв 

У розкладі поїзда 068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції