У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 068Л сполученням Варшава Заходня - Київ-Пас. відправляється зі станції Варшава Заходня о 17.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Варшава Центральна, Варшава Всходня, Мінськ Мазовецкий, Мрози, Седльце, Луков, Люблин, Рейовиц, Хелм-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варшава Заходня 17.35
Варшава Центральна 17.40 10 хв  17.50 5 хв 
Варшава Всходня 17.56 2 хв  17.58 21 хв 
Мінськ Мазовецкий 18.27 1 хв  18.28 52 хв 
Мрози 18.40 1 хв  18.41 1 г  5 хв 
Седльце 19.00 1 хв  19.01 1 г  25 хв 
Луков 19.19 27 хв  19.46 1 г  44 хв 
Люблин 21.08 14 хв  21.22 3 г  33 хв 
Рейовиц 22.08 1 хв  22.09 4 г  33 хв 
Хелм-Головний 22.25 12 хв  22.37 4 г  50 хв 
Київ-Пас. 11.02 17 г  27 хв 

У розкладі поїзда 068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031