У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 068Л сполученням Варшава Заходня - Київ-Пас. відправляється зі станції Варшава Заходня о 16.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Варшава Центральна, Варшава Всходня, Мінськ Мазовецкий, Седльце, Луков, Люблин, Рейовиц, Хелм-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варшава Заходня 16.50
Варшава Центральна 16.55 10 хв  17.05 5 хв 
Варшава Всходня 17.11 1 хв  17.12 21 хв 
Мінськ Мазовецкий 17.40 1 хв  17.41 50 хв 
Седльце 18.17 1 хв  18.18 1 г  27 хв 
Луков 18.36 25 хв  19.01 1 г  46 хв 
Люблин 20.31 20 хв  20.51 3 г  41 хв 
Рейовиц 21.30 1 хв  21.31 4 г  40 хв 
Хелм-Головний 21.49 5 хв  21.54 4 г  59 хв 
Київ-Пас. 11.03 18 г  13 хв 

У розкладі поїзда 068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30