У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 068Л сполученням Варшава Заходня - Київ-Пас. відправляється зі станції Варшава Заходня о 16.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Варшава Центральна, Варшава Всходня, Мінськ Мазовецкий, Седльце, Луков, Люблин, Рейовиц, Хелм-Головний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варшава Заходня 16.50
Варшава Центральна 16.55 14 хв  17.09 5 хв 
Варшава Всходня 17.15 2 хв  17.17 25 хв 
Мінськ Мазовецкий 17.42 4 хв  17.46 52 хв 
Седльце 18.17 1 хв  18.18 1 г  27 хв 
Луков 18.36 29 хв  19.05 1 г  46 хв 
Люблин 20.27 23 хв  20.50 3 г  37 хв 
Рейовиц 21.32 1 хв  21.33 4 г  42 хв 
Хелм-Головний 21.49 4 хв  21.53 4 г  59 хв 
Київ-Пас. 11.05 18 г  15 хв 

У розкладі поїзда 068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031