У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 068Л сполученням Варшава Заходня - Київ-Пас. відправляється зі станції Варшава Заходня о 16.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Варшава Центральна, Варшава Всходня, Мінськ Мазовецкий, Седльце, Луков, Люблин, Рейовиц, Хелм-Головний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варшава Заходня 16.50
Варшава Центральна 16.55 14 хв  17.09 5 хв 
Варшава Всходня 17.15 2 хв  17.17 25 хв 
Мінськ Мазовецкий 17.42 4 хв  17.46 52 хв 
Седльце 18.17 1 хв  18.18 1 г  27 хв 
Луков 18.36 29 хв  19.05 1 г  46 хв 
Люблин 20.27 23 хв  20.50 3 г  37 хв 
Рейовиц 21.32 1 хв  21.33 4 г  42 хв 
Хелм-Головний 21.49 4 хв  21.53 4 г  59 хв 
Київ-Пас. 11.05 18 г  15 хв 

У розкладі поїзда 068Л Варшава Заходня — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031