У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

688Ш Березине — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 688Ш сполученням Березине - Київ-Пас. відправляється зі станції Березине о 16.46 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Городок, Теплиця, Сарата, Білгород-Дністровський, Кароліно-Бугаз, Одеса-Головна, Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Рахни, Жмеринка-Пас., Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Березине 16.46
Красне 17.17 2 хв  17.19 31 хв 
Городок 17.38 2 хв  17.40 52 хв 
Паризька 17.52 2 хв  17.54 1 г  6 хв 
Теплиця 18.08 2 хв  18.10 1 г  22 хв 
Арциз 18.27 50 хв  19.17 1 г  41 хв 
Сарата 19.41 2 хв  19.43 2 г  55 хв 
Кулевча 20.03 2 хв  20.05 3 г  17 хв 
Білгород-Дністровський 20.38 20 хв  20.58 3 г  52 хв 
Бугаз 21.17 4 хв  21.21 4 г  31 хв 
Кароліно-Бугаз 21.34 4 хв  21.38 4 г  48 хв 
Аккаржа 22.05 2 хв  22.07 5 г  19 хв 
Одеса-Головна 22.54 36 хв  23.30 6 г  8 хв 
Роздільна-1 00.27 2 хв  00.29 7 г  41 хв 
Подільськ-Жм. 02.01 21 хв  02.22 9 г  15 хв 
Слобідка 02.50 2 хв  02.52 10 г  4 хв 
Кодима 03.13 2 хв  03.15 10 г  27 хв 
Рудниця 03.33 2 хв  03.35 10 г  47 хв 
Крижопіль 03.47 2 хв  03.49 11 г  1 хв 
Вапнярка 04.08 2 хв  04.10 11 г  22 хв 
Рахни 04.42 2 хв  04.44 11 г  56 хв 
Ярошенка 05.02 2 хв  05.04 12 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 05.25 15 хв  05.40 12 г  39 хв 
Вінниця 06.24 10 хв  06.34 13 г  38 хв 
Козятин-1 07.24 2 хв  07.26 14 г  38 хв 
Фастів-1 08.41 2 хв  08.43 15 г  55 хв 
Київ-Пас. 09.55 17 г  9 хв 

У розкладі поїзда 688Ш Березине — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30