У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

688Ш Березине — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 688Ш сполученням Березине - Київ-Пас. відправляється зі станції Березине о 16.46 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Городок, Теплиця, Сарата, Білгород-Дністровський, Кароліно-Бугаз, Одеса-Головна, Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Рахни, Жмеринка-Пас., Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Березине 16.46
Красне 17.17 2 хв  17.19 31 хв 
Городок 17.38 2 хв  17.40 52 хв 
Паризька 17.52 2 хв  17.54 1 г  6 хв 
Теплиця 18.08 2 хв  18.10 1 г  22 хв 
Арциз 18.27 50 хв  19.17 1 г  41 хв 
Сарата 19.41 2 хв  19.43 2 г  55 хв 
Кулевча 20.03 2 хв  20.05 3 г  17 хв 
Білгород-Дністровський 20.38 20 хв  20.58 3 г  52 хв 
Бугаз 21.17 4 хв  21.21 4 г  31 хв 
Кароліно-Бугаз 21.34 4 хв  21.38 4 г  48 хв 
Аккаржа 22.05 2 хв  22.07 5 г  19 хв 
Одеса-Головна 22.54 36 хв  23.30 6 г  8 хв 
Роздільна-1 00.27 2 хв  00.29 7 г  41 хв 
Подільськ-Жм. 02.01 21 хв  02.22 9 г  15 хв 
Слобідка 02.50 2 хв  02.52 10 г  4 хв 
Кодима 03.13 2 хв  03.15 10 г  27 хв 
Рудниця 03.33 2 хв  03.35 10 г  47 хв 
Крижопіль 03.47 2 хв  03.49 11 г  1 хв 
Вапнярка 04.08 2 хв  04.10 11 г  22 хв 
Рахни 04.42 2 хв  04.44 11 г  56 хв 
Ярошенка 05.02 2 хв  05.04 12 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 05.25 15 хв  05.40 12 г  39 хв 
Вінниця 06.24 10 хв  06.34 13 г  38 хв 
Козятин-1 07.24 2 хв  07.26 14 г  38 хв 
Фастів-1 08.41 2 хв  08.43 15 г  55 хв 
Київ-Пас. 09.55 17 г  9 хв 

У розкладі поїзда 688Ш Березине — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031