У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

070Л Львів — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 070Л сполученням Львів - Маріуполь відправляється зі станції Львів о 01.18 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Підволочиськ, Деражня, Калинівка-1, Миронівка, Цвіткове, Знам'янка-Пас., Верхівцеве, Синельникове-1, Великий Токмак, Розівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 01.18
Злочів 02.23 2 хв  02.25 1 г  5 хв 
Тернопіль-Пас. 03.22 5 хв  03.27 2 г  4 хв 
Підволочиськ 04.17 2 хв  04.19 2 г  59 хв 
Волочиськ 04.28 2 хв  04.30 3 г  10 хв 
Хмельницький 05.26 5 хв  05.31 4 г  8 хв 
Деражня 06.19 2 хв  06.21 5 г  1 хв 
Жмеринка-Пас. 07.19 20 хв  07.39 6 г  1 хв 
Вінниця 08.22 4 хв  08.26 7 г  4 хв 
Калинівка-1 08.45 2 хв  08.47 7 г  27 хв 
Козятин-1 09.23 2 хв  09.25 8 г  5 хв 
Біла Церква 11.18 2 хв  11.20 10 г 
Миронівка 12.15 2 хв  12.17 10 г  57 хв 
Корсунь 12.46 2 хв  12.48 11 г  28 хв 
Городище 13.08 2 хв  13.10 11 г  50 хв 
Цвіткове 13.28 2 хв  13.30 12 г  10 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.00 15 хв  14.15 12 г  42 хв 
Фундукліївка 14.47 2 хв  14.49 13 г  29 хв 
Знам'янка-Пас. 15.32 5 хв  15.37 14 г  14 хв 
Олександрія 16.20 2 хв  16.22 15 г  2 хв 
П'ятихатки-Пас. 17.43 2 хв  17.45 16 г  25 хв 
Верхівцеве 18.18 2 хв  18.20 17 г 
Кам'янське-Пасажирське 18.49 2 хв  18.51 17 г  31 хв 
Дніпро-Головний 19.28 20 хв  19.48 18 г  10 хв 
Синельникове-1 20.58 2 хв  21.00 19 г  40 хв 
Запоріжжя-1 21.59 5 хв  22.04 20 г  41 хв 
Молочанськ 00.26 2 хв  00.28 23 г  8 хв 
Великий Токмак 00.42 2 хв  00.44 23 г  24 хв 
Верхній Токмак-2 01.39 3 хв  01.42 1 д  21 хв 
Комиш-Зоря 02.25 5 хв  02.30 1 д  1 г  7 хв 
Розівка 03.03 2 хв  03.05 1 д  1 г  45 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 1 д  3 г  11 хв 
Маріуполь 06.30 1 д  5 г  12 хв 

У розкладі поїзда 070Л Львів — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031