У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

070Л Львів — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 070Л сполученням Львів - Маріуполь відправляється зі станції Львів о 01.15 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Біла Церква, Городище, Фундукліївка, П'ятихатки-Пас., Дніпро-Головний, Молочанськ, Комиш-Зоря.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 01.15
Підзамче 01.26 2 хв  01.28 11 хв 
Злочів 02.23 2 хв  02.25 1 г  8 хв 
Тернопіль-Пас. 03.22 5 хв  03.27 2 г  7 хв 
Підволочиськ 04.17 2 хв  04.19 3 г  2 хв 
Волочиськ 04.28 2 хв  04.30 3 г  13 хв 
Хмельницький 05.26 5 хв  05.31 4 г  11 хв 
Деражня 06.19 2 хв  06.21 5 г  4 хв 
Жмеринка-Пас. 07.19 20 хв  07.39 6 г  4 хв 
Вінниця 08.22 4 хв  08.26 7 г  7 хв 
Калинівка-1 08.45 2 хв  08.47 7 г  30 хв 
Козятин-1 09.23 2 хв  09.25 8 г  8 хв 
Біла Церква 11.18 2 хв  11.20 10 г  3 хв 
Миронівка 12.15 2 хв  12.17 11 г 
Корсунь 12.46 2 хв  12.48 11 г  31 хв 
Городище 13.08 2 хв  13.10 11 г  53 хв 
Цвіткове 13.28 2 хв  13.30 12 г  13 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.00 15 хв  14.15 12 г  45 хв 
Фундукліївка 14.47 2 хв  14.49 13 г  32 хв 
Знам'янка-Пас. 15.32 5 хв  15.37 14 г  17 хв 
Олександрія 16.16 2 хв  16.18 15 г  1 хв 
П'ятихатки-Пас. 17.37 16 хв  17.53 16 г  22 хв 
Верхівцеве 18.28 2 хв  18.30 17 г  13 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.04 2 хв  19.06 17 г  49 хв 
Дніпро-Головний 19.43 20 хв  20.03 18 г  28 хв 
Синельникове-1 20.58 2 хв  21.00 19 г  43 хв 
Запоріжжя-1 21.59 5 хв  22.04 20 г  44 хв 
Молочанськ 00.33 2 хв  00.35 23 г  18 хв 
Великий Токмак 00.47 2 хв  00.49 23 г  32 хв 
Верхній Токмак-2 01.44 3 хв  01.47 1 д  29 хв 
Комиш-Зоря 02.30 3 хв  02.33 1 д  1 г  15 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 1 д  1 г  51 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 1 д  3 г  14 хв 
Маріуполь 06.30 1 д  5 г  15 хв 

У розкладі поїзда 070Л Львів — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031