У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

070Л Львів — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 070Л сполученням Львів - Маріуполь відправляється зі станції Львів о 01.58 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миронівка, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Запоріжжя-1, Великий Токмак, Комиш-Зоря, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 01.58
Біла Церква 11.17 2 хв  11.19 9 г  19 хв 
Миронівка 12.28 2 хв  12.30 10 г  30 хв 
Корсунь 12.58 2 хв  13.00 11 г 
Городище 13.19 2 хв  13.21 11 г  21 хв 
Цвіткове 13.37 2 хв  13.39 11 г  39 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.11 15 хв  14.26 12 г  13 хв 
Фундукліївка 14.57 2 хв  14.59 12 г  59 хв 
Знам'янка-Пас. 15.42 5 хв  15.47 13 г  44 хв 
Олександрія 16.31 2 хв  16.33 14 г  33 хв 
П'ятихатки-Пас. 17.55 2 хв  17.57 15 г  57 хв 
Верхівцеве 18.28 2 хв  18.30 16 г  30 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.57 2 хв  18.59 16 г  59 хв 
Дніпро-Головний 19.33 20 хв  19.53 17 г  35 хв 
Запоріжжя-1 21.40 15 хв  21.55 19 г  42 хв 
Молочанськ 00.26 2 хв  00.28 22 г  28 хв 
Великий Токмак 00.42 2 хв  00.44 22 г  44 хв 
Верхній Токмак-2 01.39 3 хв  01.42 23 г  41 хв 
Комиш-Зоря 02.25 5 хв  02.30 1 д  27 хв 
Розівка 03.03 2 хв  03.05 1 д  1 г  5 хв 
Волноваха 04.29 21 хв  04.50 1 д  2 г  31 хв 
Маріуполь 06.30 1 д  4 г  32 хв 

У розкладі поїзда 070Л Львів — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031