У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

070Л Львів — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 070Л сполученням Львів - Маріуполь відправляється зі станції Львів о 01.18 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Біла Церква, Городище, Фундукліївка, П'ятихатки-Пас., Дніпро-Головний, Молочанськ, Комиш-Зоря.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 01.18
Підзамче 01.29 2 хв  01.31 11 хв 
Злочів 02.24 2 хв  02.26 1 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 03.22 5 хв  03.27 2 г  4 хв 
Підволочиськ 04.17 2 хв  04.19 2 г  59 хв 
Волочиськ 04.28 2 хв  04.30 3 г  10 хв 
Хмельницький 05.26 5 хв  05.31 4 г  8 хв 
Деражня 06.19 2 хв  06.21 5 г  1 хв 
Жмеринка-Пас. 07.19 20 хв  07.39 6 г  1 хв 
Вінниця 08.22 4 хв  08.26 7 г  4 хв 
Калинівка-1 08.45 2 хв  08.47 7 г  27 хв 
Козятин-1 09.23 2 хв  09.25 8 г  5 хв 
Біла Церква 11.15 2 хв  11.17 9 г  57 хв 
Миронівка 12.15 2 хв  12.17 10 г  57 хв 
Корсунь 12.51 2 хв  12.53 11 г  33 хв 
Городище 13.13 2 хв  13.15 11 г  55 хв 
Цвіткове 13.32 2 хв  13.34 12 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.05 15 хв  14.20 12 г  47 хв 
Фундукліївка 14.52 2 хв  14.54 13 г  34 хв 
Знам'янка-Пас. 15.41 19 хв  16.00 14 г  23 хв 
Олександрія 16.36 2 хв  16.38 15 г  18 хв 
П'ятихатки-Пас. 17.59 15 хв  18.14 16 г  41 хв 
Верхівцеве 18.47 2 хв  18.49 17 г  29 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.18 2 хв  19.20 18 г 
Дніпро-Головний 19.58 20 хв  20.18 18 г  40 хв 
Синельникове-1 21.18 2 хв  21.20 20 г 
Запоріжжя-1 22.12 5 хв  22.17 20 г  54 хв 
Молочанськ 00.45 2 хв  00.47 23 г  27 хв 
Великий Токмак 00.59 2 хв  01.01 23 г  41 хв 
Верхній Токмак-2 01.47 3 хв  01.50 1 д  29 хв 
Комиш-Зоря 02.32 3 хв  02.35 1 д  1 г  14 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 1 д  1 г  48 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 1 д  3 г  11 хв 
Маріуполь 06.30 1 д  5 г  12 хв 

У розкладі поїзда 070Л Львів — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції