У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

070Л Львів — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 070Л сполученням Львів - Маріуполь відправляється зі станції Львів о 01.18 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Підволочиськ, Деражня, Калинівка-1, Миронівка, Цвіткове, Знам'янка-Пас., Верхівцеве, Синельникове-1, Великий Токмак, Розівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 01.18
Злочів 02.23 2 хв  02.25 1 г  5 хв 
Тернопіль-Пас. 03.22 5 хв  03.27 2 г  4 хв 
Підволочиськ 04.17 2 хв  04.19 2 г  59 хв 
Волочиськ 04.28 2 хв  04.30 3 г  10 хв 
Хмельницький 05.26 5 хв  05.31 4 г  8 хв 
Деражня 06.19 2 хв  06.21 5 г  1 хв 
Жмеринка-Пас. 07.19 20 хв  07.39 6 г  1 хв 
Вінниця 08.22 4 хв  08.26 7 г  4 хв 
Калинівка-1 08.45 2 хв  08.47 7 г  27 хв 
Козятин-1 09.23 2 хв  09.25 8 г  5 хв 
Біла Церква 11.18 2 хв  11.20 10 г 
Миронівка 12.15 2 хв  12.17 10 г  57 хв 
Корсунь 12.46 2 хв  12.48 11 г  28 хв 
Городище 13.08 2 хв  13.10 11 г  50 хв 
Цвіткове 13.28 2 хв  13.30 12 г  10 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.00 15 хв  14.15 12 г  42 хв 
Фундукліївка 14.47 2 хв  14.49 13 г  29 хв 
Знам'янка-Пас. 15.32 5 хв  15.37 14 г  14 хв 
Олександрія 16.20 2 хв  16.22 15 г  2 хв 
П'ятихатки-Пас. 17.43 2 хв  17.45 16 г  25 хв 
Верхівцеве 18.18 2 хв  18.20 17 г 
Кам'янське-Пасажирське 18.49 2 хв  18.51 17 г  31 хв 
Дніпро-Головний 19.28 20 хв  19.48 18 г  10 хв 
Синельникове-1 20.58 2 хв  21.00 19 г  40 хв 
Запоріжжя-1 21.59 5 хв  22.04 20 г  41 хв 
Молочанськ 00.26 2 хв  00.28 23 г  8 хв 
Великий Токмак 00.42 2 хв  00.44 23 г  24 хв 
Верхній Токмак-2 01.39 3 хв  01.42 1 д  21 хв 
Комиш-Зоря 02.25 5 хв  02.30 1 д  1 г  7 хв 
Розівка 03.03 2 хв  03.05 1 д  1 г  45 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 1 д  3 г  11 хв 
Маріуполь 06.30 1 д  5 г  12 хв 

У розкладі поїзда 070Л Львів — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031