У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

070Д Маріуполь — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 070Д сполученням Маріуполь - Львів відправляється зі станції Маріуполь о 12.50 і прибуває на станцію Львів о 17.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Комиш-Зоря, Молочанськ, Синельникове-1, Верхівцеве, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Волочиськ, Злочів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 12.50
Волноваха 14.23 20 хв  14.43 1 г  33 хв 
Розівка 15.48 2 хв  15.50 2 г  58 хв 
Комиш-Зоря 16.17 3 хв  16.20 3 г  27 хв 
Верхній Токмак-2 17.00 3 хв  17.03 4 г  10 хв 
Великий Токмак 17.50 2 хв  17.52 5 г 
Молочанськ 18.05 2 хв  18.07 5 г  15 хв 
Федорівка 18.44 22 хв  19.06 5 г  54 хв 
Запоріжжя-1 20.18 20 хв  20.38 7 г  28 хв 
Синельникове-1 21.36 2 хв  21.38 8 г  46 хв 
Дніпро-Головний 22.26 25 хв  22.51 9 г  36 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.24 2 хв  23.26 10 г  34 хв 
Верхівцеве 23.56 2 хв  23.58 11 г  6 хв 
П'ятихатки-Пас. 00.43 2 хв  00.45 11 г  53 хв 
Олександрія 02.03 2 хв  02.05 13 г  13 хв 
Знам'янка-Пас. 02.42 15 хв  02.57 13 г  52 хв 
Чорноліська 03.14 2 хв  03.16 14 г  24 хв 
Фундукліївка 03.45 2 хв  03.47 14 г  55 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.31 17 хв  04.48 15 г  41 хв 
Цвіткове 05.19 2 хв  05.21 16 г  29 хв 
Городище 05.37 2 хв  05.39 16 г  47 хв 
Корсунь 05.58 2 хв  06.00 17 г  8 хв 
Миронівка 06.31 2 хв  06.33 17 г  41 хв 
Біла Церква 07.25 2 хв  07.27 18 г  35 хв 
Козятин-1 09.10 2 хв  09.12 20 г  20 хв 
Калинівка-1 09.48 2 хв  09.50 20 г  58 хв 
Вінниця 10.10 6 хв  10.16 21 г  20 хв 
Жмеринка-Пас. 11.03 20 хв  11.23 22 г  13 хв 
Деражня 12.22 2 хв  12.24 23 г  32 хв 
Хмельницький 12.54 5 хв  12.59 1 д  4 хв 
Волочиськ 13.56 2 хв  13.58 1 д  1 г  6 хв 
Підволочиськ 14.06 2 хв  14.08 1 д  1 г  16 хв 
Тернопіль-Пас. 14.53 5 хв  14.58 1 д  2 г  3 хв 
Злочів 15.54 2 хв  15.56 1 д  3 г  4 хв 
Львів 17.00 1 д  4 г  10 хв 

У розкладі поїзда 070Д Маріуполь — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031