У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

070Д Маріуполь — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 070Д сполученням Маріуполь - Львів відправляється зі станції Маріуполь о 12.50 і прибуває на станцію Львів о 17.27 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Комиш-Зоря, Молочанськ, Синельникове-1, Верхівцеве, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Волочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 12.50
Волноваха 14.13 20 хв  14.33 1 г  23 хв 
Розівка 15.39 2 хв  15.41 2 г  49 хв 
Комиш-Зоря 16.08 2 хв  16.10 3 г  18 хв 
Верхній Токмак-2 16.50 3 хв  16.53 4 г 
Великий Токмак 17.43 2 хв  17.45 4 г  53 хв 
Молочанськ 17.58 2 хв  18.00 5 г  8 хв 
Федорівка 18.33 30 хв  19.03 5 г  43 хв 
Запоріжжя-1 20.14 20 хв  20.34 7 г  24 хв 
Синельникове-1 21.33 2 хв  21.35 8 г  43 хв 
Дніпро-Головний 22.26 25 хв  22.51 9 г  36 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.24 2 хв  23.26 10 г  34 хв 
Верхівцеве 23.57 2 хв  23.59 11 г  7 хв 
П'ятихатки-Пас. 00.43 2 хв  00.45 11 г  53 хв 
Олександрія 02.14 2 хв  02.16 13 г  24 хв 
Знам'янка-Пас. 02.53 5 хв  02.58 14 г  3 хв 
Чорноліська 03.14 2 хв  03.16 14 г  24 хв 
Фундукліївка 03.45 2 хв  03.47 14 г  55 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.20 15 хв  04.35 15 г  30 хв 
Цвіткове 05.06 9 хв  05.15 16 г  16 хв 
Городище 05.31 11 хв  05.42 16 г  41 хв 
Корсунь 06.01 2 хв  06.03 17 г  11 хв 
Миронівка 06.34 2 хв  06.36 17 г  44 хв 
Біла Церква 07.37 2 хв  07.39 18 г  47 хв 
Козятин-1 09.28 2 хв  09.30 20 г  38 хв 
Калинівка-1 10.06 2 хв  10.08 21 г  16 хв 
Вінниця 10.29 5 хв  10.34 21 г  39 хв 
Жмеринка-Пас. 11.21 25 хв  11.46 22 г  31 хв 
Деражня 12.45 2 хв  12.47 23 г  55 хв 
Хмельницький 13.17 5 хв  13.22 1 д  27 хв 
Волочиськ 14.17 2 хв  14.19 1 д  1 г  27 хв 
Підволочиськ 14.27 2 хв  14.29 1 д  1 г  37 хв 
Тернопіль-Пас. 15.15 5 хв  15.20 1 д  2 г  25 хв 
Злочів 16.16 2 хв  16.18 1 д  3 г  26 хв 
Підзамче 17.14 2 хв  17.16 1 д  4 г  24 хв 
Львів 17.27 1 д  4 г  37 хв 

У розкладі поїзда 070Д Маріуполь — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30