У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

703Б Вітебськ — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 703Б сполученням Вітебськ - Херсон відправляється зі станції Вітебськ о 06.40 і прибуває на станцію Херсон о 14.27 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 12 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мінськ-Пас., Пуховичи, Осиповичі-1, Бобруйськ, Жлобин-Пас., Гомель-Пас., Терюха, Горностаївка, Чернігів, Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Долинська, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вітебськ 06.40
Мінськ-Пас. 10.18 3 г 55 хв  14.13 3 г  38 хв 
Пуховичи 15.07 2 хв  15.09 8 г  27 хв 
Осиповичі-1 15.51 25 хв  16.16 9 г  11 хв 
Бобруйськ 16.52 2 хв  16.54 10 г  12 хв 
Жлобин-Пас. 17.44 2 хв  17.46 11 г  4 хв 
Гомель-Пас. 18.59 27 хв  19.26 12 г  19 хв 
Терюха 20.11 30 хв  20.41 13 г  31 хв 
Горностаївка 21.06 45 хв  21.51 14 г  26 хв 
Чернігів 22.54 25 хв  23.19 16 г  14 хв 
Ніжин 00.18 2 хв  00.20 17 г  38 хв 
Дарниця 01.35 2 хв  01.37 18 г  55 хв 
Київ-Пас. 01.55 5 г 19 хв  07.14 19 г  15 хв 
Долинська 11.33 18 хв  11.51 1 д  4 г  53 хв 
Миколаїв-Пас. 13.41 2 хв  13.43 1 д  7 г  1 хв 
Херсон 14.27 1 д  7 г  47 хв 

У розкладі поїзда 703Б Вітебськ — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30