У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

703Б Вітебськ — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 703Б сполученням Вітебськ - Одеса-Головна відправляється зі станції Вітебськ о 06.40 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Пуховичи, Бобруйськ, Гомель-Пас., Горностаївка, Ніжин, Київ-Пас., Козятин-1, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вітебськ 06.40
Мінськ-Пас. 10.18 3 г 55 хв  14.13 3 г  38 хв 
Пуховичи 15.07 2 хв  15.09 8 г  27 хв 
Осиповичі-1 15.51 25 хв  16.16 9 г  11 хв 
Бобруйськ 16.52 2 хв  16.54 10 г  12 хв 
Жлобин-Пас. 17.44 2 хв  17.46 11 г  4 хв 
Гомель-Пас. 18.59 27 хв  19.26 12 г  19 хв 
Терюха 20.11 30 хв  20.41 13 г  31 хв 
Горностаївка 21.06 45 хв  21.51 14 г  26 хв 
Чернігів 22.54 25 хв  23.19 16 г  14 хв 
Ніжин 00.18 2 хв  00.20 17 г  38 хв 
Дарниця 01.35 2 хв  01.37 18 г  55 хв 
Київ-Пас. 01.55 25 хв  02.20 19 г  15 хв 
Фастів-1 03.16 2 хв  03.18 20 г  36 хв 
Козятин-1 04.31 2 хв  04.33 21 г  51 хв 
Вінниця 05.26 4 хв  05.30 22 г  46 хв 
Жмеринка-Пас. 06.14 20 хв  06.34 23 г  34 хв 
Журавлівка 07.37 2 хв  07.39 1 д  57 хв 
Вапнярка 07.49 1 хв  07.50 1 д  1 г  9 хв 
Кодима 08.32 2 хв  08.34 1 д  1 г  52 хв 
Подільськ-Жм. 09.30 15 хв  09.45 1 д  2 г  50 хв 
Роздільна-1 11.10 2 хв  11.12 1 д  4 г  30 хв 
Одеса-Головна 12.15 1 д  5 г  35 хв 

У розкладі поїзда 703Б Вітебськ — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30