У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

712ДЛП Костянтинівка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 712ДЛП сполученням Костянтинівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Костянтинівка о 16.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 23.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дружківка, Краматорськ, Слов'янськ, Лозова, Красноград, Полтава-Киівська, Миргород, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 16.20
Дружківка 16.31 1 хв  16.32 11 хв 
Краматорськ 16.39 2 хв  16.41 19 хв 
Слов'янськ 16.51 2 хв  16.53 31 хв 
Лозова 17.50 2 хв  17.52 1 г  30 хв 
Красноград 18.40 1 хв  18.41 2 г  20 хв 
Полтава-Киівська 19.43 2 хв  19.45 3 г  23 хв 
Миргород 20.44 5 хв  20.49 4 г  24 хв 
Дарниця 22.49 2 хв  22.51 6 г  29 хв 
Київ-Пас. 23.05 6 г  45 хв 

У розкладі поїзда 712ДЛП Костянтинівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30