У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

712К Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 712К сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.12 і прибуває на станцію Костянтинівка о 12.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Миргород, Полтава-Киівська, Красноград, Лозова, Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.12
Дарниця 06.28 2 хв  06.30 16 хв 
Миргород 08.31 2 хв  08.33 2 г  19 хв 
Полтава-Киівська 09.23 2 хв  09.25 3 г  11 хв 
Красноград 10.29 1 хв  10.30 4 г  17 хв 
Лозова 11.18 2 хв  11.20 5 г  6 хв 
Слов'янськ 12.12 2 хв  12.14 6 г 
Краматорськ 12.23 2 хв  12.25 6 г  11 хв 
Дружківка 12.34 1 хв  12.35 6 г  22 хв 
Костянтинівка 12.48 6 г  36 хв 

У розкладі поїзда 712К Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031