У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

712КОШ Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 712КОШ сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.12 і прибуває на станцію Костянтинівка о 12.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Миргород, Полтава-Киівська, Красноград, Лозова, Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.12
Дарниця 06.28 2 хв  06.30 16 хв 
Миргород 08.31 2 хв  08.33 2 г  19 хв 
Полтава-Киівська 09.23 2 хв  09.25 3 г  11 хв 
Красноград 10.29 1 хв  10.30 4 г  17 хв 
Лозова 11.18 2 хв  11.20 5 г  6 хв 
Слов'янськ 12.12 2 хв  12.14 6 г 
Краматорськ 12.23 2 хв  12.25 6 г  11 хв 
Дружківка 12.34 1 хв  12.35 6 г  22 хв 
Костянтинівка 12.48 6 г  36 хв 

У розкладі поїзда 712КОШ Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031