У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

712К Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 712К сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.12 і прибуває на станцію Костянтинівка о 12.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Миргород, Полтава-Киівська, Красноград, Лозова, Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.12
Дарниця 06.28 2 хв  06.30 16 хв 
Миргород 08.31 2 хв  08.33 2 г  19 хв 
Полтава-Киівська 09.23 2 хв  09.25 3 г  11 хв 
Красноград 10.29 1 хв  10.30 4 г  17 хв 
Лозова 11.18 2 хв  11.20 5 г  6 хв 
Слов'янськ 12.12 2 хв  12.14 6 г 
Краматорськ 12.23 2 хв  12.25 6 г  11 хв 
Дружківка 12.34 1 хв  12.35 6 г  22 хв 
Костянтинівка 12.48 6 г  36 хв 

У розкладі поїзда 712К Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728