У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

719Д Харків-Пас. — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 719Д сполученням Харків-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Харків-Пас. о 05.56 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Полтава-Киівська, Миргород, Ромодан, Лубни, Гребінка, Бориспіль, Дарниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 05.56
Полтава-Киівська 07.36 3 хв  07.39 1 г  40 хв 
Миргород 08.29 6 хв  08.35 2 г  33 хв 
Ромодан 08.55 2 хв  08.57 2 г  59 хв 
Лубни 09.17 2 хв  09.19 3 г  21 хв 
Гребінка 09.40 2 хв  09.42 3 г  44 хв 
Бориспіль 10.34 2 хв  10.36 4 г  38 хв 
Дарниця 10.51 2 хв  10.53 4 г  55 хв 
Київ-Пас. 11.08 5 г  12 хв 

У розкладі поїзда 719Д Харків-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції