У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

719Д Харків-Пас. — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 719Д сполученням Харків-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.31 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 14.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Миргород, Ромодан, Лубни, Гребінка, Бориспіль, Дарниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.31
Полтава-Киівська 10.13 5 хв  10.18 2 г  42 хв 
Миргород 11.12 2 хв  11.14 3 г  41 хв 
Ромодан 11.34 2 хв  11.36 4 г  3 хв 
Лубни 12.01 2 хв  12.03 4 г  30 хв 
Гребінка 12.32 2 хв  12.34 5 г  1 хв 
Бориспіль 13.45 2 хв  13.47 6 г  14 хв 
Дарниця 14.05 2 хв  14.07 6 г  34 хв 
Київ-Пас. 14.25 6 г  54 хв 

У розкладі поїзда 719Д Харків-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30