У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

072Л Чоп — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 072Л сполученням Чоп - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Чоп о 01.05 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 07.49 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 6 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 27 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мукачево, Свалява, Славське, Львів, Тернопіль-Пас., Вінниця, Київ-Пас., Корсунь, Долинська, Апостолове, Нікополь, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 01.05
Батьово 01.27 2 хв  01.29 22 хв 
Мукачево 02.05 5 хв  02.10 1 г 
Карпати 02.26 1 хв  02.27 1 г  21 хв 
Свалява 02.37 2 хв  02.39 1 г  32 хв 
Воловець 03.10 8 хв  03.18 2 г  5 хв 
Славське 04.12 2 хв  04.14 3 г  7 хв 
Стрий 05.10 4 хв  05.14 4 г  5 хв 
Львів 06.30 35 хв  07.05 5 г  25 хв 
Злочів 08.19 11 хв  08.30 7 г  14 хв 
Тернопіль-Пас. 09.29 9 хв  09.38 8 г  24 хв 
Хмельницький 11.50 17 хв  12.07 10 г  45 хв 
Вінниця 15.06 10 хв  15.16 14 г  1 хв 
Козятин-1 16.22 3 хв  16.25 15 г  17 хв 
Київ-Пас. 19.15 57 хв  20.12 18 г  10 хв 
Миронівка 21.36 2 хв  21.38 20 г  31 хв 
Корсунь 22.12 2 хв  22.14 21 г  7 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.11 5 хв  23.16 22 г  6 хв 
Долинська 01.29 3 хв  01.32 1 д  24 хв 
Кривий Ріг-Головний 03.16 7 хв  03.23 1 д  2 г  11 хв 
Апостолове 04.03 3 хв  04.06 1 д  2 г  58 хв 
Чортомлик 04.52 2 хв  04.54 1 д  3 г  47 хв 
Нікополь 05.21 14 хв  05.35 1 д  4 г  16 хв 
Марганець 05.57 2 хв  05.59 1 д  4 г  52 хв 
Дніпробуд-2 07.13 2 хв  07.15 1 д  6 г  8 хв 
Запоріжжя-1 07.49 1 д  6 г  44 хв 

У розкладі поїзда 072Л Чоп — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції