У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

072К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 072К сполученням Київ-Пас. - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.06 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 07.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миронівка, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.06
Миронівка 21.23 2 хв  21.25 1 г  17 хв 
Корсунь 21.52 2 хв  21.54 1 г  46 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.49 5 хв  22.54 2 г  43 хв 
Долинська 01.22 9 хв  01.31 5 г  16 хв 
Кривий Ріг-Головний 03.16 7 хв  03.23 7 г  10 хв 
Апостолове 04.01 3 хв  04.04 7 г  55 хв 
Чортомлик 04.50 2 хв  04.52 8 г  44 хв 
Нікополь 05.18 14 хв  05.32 9 г  12 хв 
Марганець 05.59 2 хв  06.01 9 г  53 хв 
Дніпробуд-2 07.13 2 хв  07.15 11 г  7 хв 
Запоріжжя-1 07.52 11 г  46 хв 

У розкладі поїзда 072К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031