У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

072К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 072К сполученням Київ-Пас. - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.12 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 07.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Миронівка, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.12
Миронівка 21.36 2 хв  21.38 1 г  24 хв 
Корсунь 22.12 2 хв  22.14 2 г 
Ім. Тараса Шевченка 23.11 5 хв  23.16 2 г  59 хв 
Долинська 01.29 3 хв  01.32 5 г  17 хв 
Кривий Ріг-Головний 03.16 7 хв  03.23 7 г  4 хв 
Апостолове 04.03 3 хв  04.06 7 г  51 хв 
Чортомлик 04.53 2 хв  04.55 8 г  41 хв 
Нікополь 05.23 15 хв  05.38 9 г  11 хв 
Марганець 06.03 2 хв  06.05 9 г  51 хв 
Дніпробуд-2 07.13 2 хв  07.15 11 г  1 хв 
Запоріжжя-1 07.49 11 г  37 хв 

У розкладі поїзда 072К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції