У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

072К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 072К сполученням Київ-Пас. - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.25 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миронівка, Корсунь, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.25
Миронівка 20.51 2 хв  20.53 1 г  26 хв 
Корсунь 21.22 2 хв  21.24 1 г  57 хв 
Цвіткове 21.56 2 хв  21.58 2 г  31 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.30 19 хв  22.49 3 г  5 хв 
Долинська 01.04 3 хв  01.07 5 г  39 хв 
Кривий Ріг-Головний 02.58 10 хв  03.08 7 г  33 хв 
Апостолове 03.50 3 хв  03.53 8 г  25 хв 
Чортомлик 04.46 2 хв  04.48 9 г  21 хв 
Нікополь 05.15 15 хв  05.30 9 г  50 хв 
Марганець 05.59 2 хв  06.01 10 г  34 хв 
Дніпробуд-2 07.13 2 хв  07.15 11 г  48 хв 
Запоріжжя-1 07.50 12 г  25 хв 

У розкладі поїзда 072К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031