У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

072Л Львів — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 072Л сполученням Львів - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Львів о 07.00 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 07.52 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Миронівка, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 07.00
Злочів 08.16 8 хв  08.24 1 г  16 хв 
Тернопіль-Пас. 09.30 8 хв  09.38 2 г  30 хв 
Хмельницький 12.07 17 хв  12.24 5 г  7 хв 
Вінниця 14.42 28 хв  15.10 7 г  42 хв 
Козятин-1 16.18 2 хв  16.20 9 г  18 хв 
Київ-Пас. 19.20 46 хв  20.06 12 г  20 хв 
Миронівка 21.23 2 хв  21.25 14 г  23 хв 
Корсунь 21.52 2 хв  21.54 14 г  52 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.49 5 хв  22.54 15 г  49 хв 
Долинська 01.22 9 хв  01.31 18 г  22 хв 
Кривий Ріг-Головний 03.16 7 хв  03.23 20 г  16 хв 
Апостолове 04.01 3 хв  04.04 21 г  1 хв 
Чортомлик 04.50 2 хв  04.52 21 г  50 хв 
Нікополь 05.18 14 хв  05.32 22 г  18 хв 
Марганець 05.59 2 хв  06.01 22 г  59 хв 
Дніпробуд-2 07.13 2 хв  07.15 1 д  13 хв 
Запоріжжя-1 07.52 1 д  52 хв 

У розкладі поїзда 072Л Львів — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728