У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

072Д Запоріжжя-1 — Чоп Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 072Д сполученням Запоріжжя-1 - Чоп відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.47 і прибуває на станцію Чоп о 23.45 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Марганець, Чортомлик, Кривий Ріг-Головний, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Козятин-1, Хмельницький, Злочів, Стрий, Воловець, Карпати, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.47
Дніпробуд-2 20.27 2 хв  20.29 40 хв 
Марганець 21.25 3 хв  21.28 1 г  38 хв 
Нікополь 21.59 15 хв  22.14 2 г  12 хв 
Чортомлик 22.44 2 хв  22.46 2 г  57 хв 
Апостолове 23.30 3 хв  23.33 3 г  43 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.11 7 хв  00.18 4 г  24 хв 
Долинська 02.03 2 хв  02.05 6 г  16 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.16 5 хв  04.21 8 г  29 хв 
Корсунь 05.19 2 хв  05.21 9 г  32 хв 
Миронівка 05.50 2 хв  05.52 10 г  3 хв 
Київ-Пас. 07.08 38 хв  07.46 11 г  21 хв 
Козятин-1 10.35 2 хв  10.37 14 г  48 хв 
Вінниця 11.30 5 хв  11.35 15 г  43 хв 
Хмельницький 13.32 17 хв  13.49 17 г  45 хв 
Тернопіль-Пас. 15.39 5 хв  15.44 19 г  52 хв 
Злочів 16.41 2 хв  16.43 20 г  54 хв 
Львів 17.57 26 хв  18.23 22 г  10 хв 
Стрий 19.40 2 хв  19.42 23 г  53 хв 
Славське 20.40 2 хв  20.42 1 д  53 хв 
Воловець 21.40 9 хв  21.49 1 д  1 г  53 хв 
Свалява 22.19 2 хв  22.21 1 д  2 г  32 хв 
Карпати 22.30 1 хв  22.31 1 д  2 г  43 хв 
Мукачево 22.47 5 хв  22.52 1 д  3 г 
Батьово 23.23 2 хв  23.25 1 д  3 г  36 хв 
Чоп 23.45 1 д  3 г  58 хв 

У розкладі поїзда 072Д Запоріжжя-1 — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції