У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

072П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 072П сполученням Запоріжжя-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 18.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 18.20
Дніпробуд-2 18.55 1 хв  18.56 35 хв 
Марганець 19.44 3 хв  19.47 1 г  24 хв 
Нікополь 20.17 20 хв  20.37 1 г  57 хв 
Чортомлик 21.07 2 хв  21.09 2 г  47 хв 
Апостолове 21.59 3 хв  22.02 3 г  39 хв 
Кривий Ріг-Головний 22.40 7 хв  22.47 4 г  20 хв 
Долинська 00.31 3 хв  00.34 6 г  11 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.55 5 хв  03.00 8 г  35 хв 
Корсунь 03.58 2 хв  04.00 9 г  38 хв 
Миронівка 04.32 2 хв  04.34 10 г  12 хв 
Київ-Пас. 05.52 11 г  32 хв 

У розкладі поїзда 072П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції