У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

072П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 072П сполученням Запоріжжя-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.47 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.47
Дніпробуд-2 20.27 2 хв  20.29 40 хв 
Марганець 21.25 3 хв  21.28 1 г  38 хв 
Нікополь 21.59 15 хв  22.14 2 г  12 хв 
Чортомлик 22.44 2 хв  22.46 2 г  57 хв 
Апостолове 23.30 3 хв  23.33 3 г  43 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.11 7 хв  00.18 4 г  24 хв 
Долинська 02.03 2 хв  02.05 6 г  16 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.16 5 хв  04.21 8 г  29 хв 
Корсунь 05.19 2 хв  05.21 9 г  32 хв 
Миронівка 05.50 2 хв  05.52 10 г  3 хв 
Київ-Пас. 07.08 11 г  21 хв 

У розкладі поїзда 072П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031