У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

072П Запоріжжя-1 — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 072П сполученням Запоріжжя-1 - Ужгород відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 16.15 і прибуває на станцію Ужгород о 21.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Марганець, Чортомлик, Кривий Ріг-Головний, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Фастів-1, Львів, Сколе, Воловець, Мукачево.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 16.15
Дніпробуд-2 16.51 2 хв  16.53 36 хв 
Марганець 17.38 4 хв  17.42 1 г  23 хв 
Нікополь 18.15 27 хв  18.42 2 г 
Чортомлик 19.13 3 хв  19.16 2 г  58 хв 
Апостолове 20.10 5 хв  20.15 3 г  55 хв 
Кривий Ріг-Головний 20.58 11 хв  21.09 4 г  43 хв 
Долинська 23.02 2 хв  23.04 6 г  47 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.12 5 хв  01.17 8 г  57 хв 
Корсунь 02.14 2 хв  02.16 9 г  59 хв 
Миронівка 02.46 2 хв  02.48 10 г  31 хв 
Київ-Пас. 04.20 48 хв  05.08 12 г  5 хв 
Фастів-1 05.59 2 хв  06.01 13 г  44 хв 
Шепетівка 09.45 15 хв  10.00 17 г  30 хв 
Львів 14.44 31 хв  15.15 22 г  29 хв 
Стрий 16.22 3 хв  16.25 1 д  7 хв 
Сколе 17.00 3 хв  17.03 1 д  45 хв 
Славське 17.33 3 хв  17.36 1 д  1 г  18 хв 
Воловець 18.44 8 хв  18.52 1 д  2 г  29 хв 
Свалява 19.23 3 хв  19.26 1 д  3 г  8 хв 
Мукачево 19.54 6 хв  20.00 1 д  3 г  39 хв 
Батьово 20.30 2 хв  20.32 1 д  4 г  15 хв 
Ужгород 21.30 1 д  5 г  15 хв 

У розкладі поїзда 072П Запоріжжя-1 — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728