У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

720Д Київ-Пас. — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 720Д сполученням Київ-Пас. - Харків-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 23.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Бориспіль, Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Дарниця 18.49 2 хв  18.51 19 хв 
Бориспіль 19.06 2 хв  19.08 36 хв 
Гребінка 20.04 2 хв  20.06 1 г  34 хв 
Лубни 20.27 2 хв  20.29 1 г  57 хв 
Ромодан 20.50 2 хв  20.52 2 г  20 хв 
Миргород 21.10 2 хв  21.12 2 г  40 хв 
Полтава-Киівська 22.02 2 хв  22.04 3 г  32 хв 
Харків-Пас. 23.34 5 г  4 хв 

У розкладі поїзда 720Д Київ-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728