У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

720Д Київ-Пас. — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 720Д сполученням Київ-Пас. - Харків-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 23.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дарниця, Бориспіль, Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Дарниця 18.49 2 хв  18.51 19 хв 
Бориспіль 19.06 2 хв  19.08 36 хв 
Гребінка 20.04 2 хв  20.06 1 г  34 хв 
Лубни 20.26 2 хв  20.28 1 г  56 хв 
Ромодан 20.47 2 хв  20.49 2 г  17 хв 
Миргород 21.07 2 хв  21.09 2 г  37 хв 
Полтава-Киівська 22.01 2 хв  22.03 3 г  31 хв 
Харків-Пас. 23.36 5 г  6 хв 

У розкладі поїзда 720Д Київ-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції