У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

720Д Київ-Пас. — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 720Д сполученням Київ-Пас. - Харків-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.25 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 23.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Бориспіль, Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород, Полтава-Киівська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.25
Дарниця 16.46 2 хв  16.48 21 хв 
Бориспіль 17.06 2 хв  17.08 41 хв 
Гребінка 18.16 2 хв  18.18 1 г  51 хв 
Лубни 18.45 2 хв  18.47 2 г  20 хв 
Ромодан 19.13 2 хв  19.15 2 г  48 хв 
Миргород 19.35 2 хв  19.37 3 г  10 хв 
Полтава-Киівська 20.37 11 хв  20.48 4 г  12 хв 
Харків-Пас. 23.42 7 г  17 хв 

У розкладі поїзда 720Д Київ-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30