У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

729О Харків-Пас. — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 729О сполученням Харків-Пас. - Генічеськ відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.26 і прибуває на станцію Генічеськ о 13.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лихачове, Краснопавлівка, Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Мелітополь, Новоолексіївка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.26
Лихачове 07.28 2 хв  07.30 1 г  2 хв 
Краснопавлівка 07.48 1 хв  07.49 1 г  22 хв 
Лозова 08.11 2 хв  08.13 1 г  45 хв 
Павлоград-1 08.58 2 хв  09.00 2 г  32 хв 
Синельникове-1 09.29 2 хв  09.31 3 г  3 хв 
Запоріжжя-1 10.22 3 хв  10.25 3 г  56 хв 
Мелітополь 12.02 2 хв  12.04 5 г  36 хв 
Новоолексіївка 13.07 6 хв  13.13 6 г  41 хв 
Генічеськ 13.27 7 г  1 хв 

У розкладі поїзда 729О Харків-Пас. — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30