У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

073Я Москва-Курська — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 073Я сполученням Москва-Курська - Дніпро-Головний відправляється зі станції Москва-Курська о 15.00 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ясногорськ, Тула-1-Курська, Орел, Курськ, Бєлгород, Харків-Пас., Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Курська 15.00
Ясногорськ 17.25 17 хв  17.42 2 г  25 хв 
Тула-1-Курська 18.14 26 хв  18.40 3 г  14 хв 
Орел 20.50 30 хв  21.20 5 г  50 хв 
Курськ 23.13 30 хв  23.43 8 г  13 хв 
Бєлгород 02.03 1 г 2 хв  03.05 11 г  3 хв 
Харків-Пас. 03.23 50 хв  04.13 12 г  23 хв 
Лозова 06.12 2 хв  06.14 15 г  12 хв 
Павлоград-1 07.03 2 хв  07.05 16 г  3 хв 
Синельникове-2 08.29 2 хв  08.31 17 г  29 хв 
Дніпро-Головний 09.20 18 г  20 хв 

У розкладі поїзда 073Я Москва-Курська — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031