У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

073Я Москва-Курська — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 073Я сполученням Москва-Курська - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Москва-Курська о 15.00 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 14.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Тула-1-Курська, Орел, Курськ, Бєлгород, Харків-Пас., Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Курська 15.00
Тула-1-Курська 18.14 26 хв  18.40 3 г  14 хв 
Орел 20.50 30 хв  21.20 5 г  50 хв 
Курськ 23.13 30 хв  23.43 8 г  13 хв 
Бєлгород 02.03 1 г 2 хв  03.05 11 г  3 хв 
Харків-Пас. 04.23 50 хв  05.13 13 г  23 хв 
Лозова 07.08 6 хв  07.14 16 г  8 хв 
Павлоград-1 08.11 2 хв  08.13 17 г  11 хв 
Синельникове-1 08.42 20 хв  09.02 17 г  42 хв 
Запоріжжя-1 09.55 30 хв  10.25 18 г  55 хв 
Дніпробуд-2 10.59 2 хв  11.01 19 г  59 хв 
Марганець 11.47 2 хв  11.49 20 г  47 хв 
Нікополь 12.15 15 хв  12.30 21 г  15 хв 
Чортомлик 13.00 2 хв  13.02 22 г 
Апостолове 13.55 3 хв  13.58 22 г  55 хв 
Кривий Ріг-Головний 14.35 23 г  35 хв 

У розкладі поїзда 073Я Москва-Курська — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30