У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

073Я Москва-Курська — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 073Я сполученням Москва-Курська - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Москва-Курська о 15.00 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 14.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ясногорськ, Тула-1-Курська, Орел, Курськ, Бєлгород, Харків-Пас., Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Курська 15.00
Ясногорськ 17.25 15 хв  17.40 2 г  25 хв 
Тула-1-Курська 18.10 30 хв  18.40 3 г  10 хв 
Орел 20.50 30 хв  21.20 5 г  50 хв 
Курськ 23.13 30 хв  23.43 8 г  13 хв 
Бєлгород 01.53 1 г 02.53 10 г  53 хв 
Харків-Пас. 04.11 50 хв  05.01 13 г  11 хв 
Лозова 07.00 2 хв  07.02 16 г 
Павлоград-1 07.51 5 хв  07.56 16 г  51 хв 
Синельникове-1 08.29 20 хв  08.49 17 г  29 хв 
Запоріжжя-1 09.46 31 хв  10.17 18 г  46 хв 
Дніпробуд-2 10.53 2 хв  10.55 19 г  53 хв 
Марганець 11.47 2 хв  11.49 20 г  47 хв 
Нікополь 12.15 15 хв  12.30 21 г  15 хв 
Чортомлик 13.00 2 хв  13.02 22 г 
Апостолове 13.55 3 хв  13.58 22 г  55 хв 
Кривий Ріг-Головний 14.35 23 г  35 хв 

У розкладі поїзда 073Я Москва-Курська — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031