У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

073Я Москва-Курська — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 073Я сполученням Москва-Курська - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Москва-Курська о 15.00 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 13.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Тула-1-Курська, Орел, Курськ, Бєлгород, Харків-Пас., Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Курська 15.00
Тула-1-Курська 18.18 24 хв  18.42 3 г  18 хв 
Орел 20.50 30 хв  21.20 5 г  50 хв 
Курськ 23.13 30 хв  23.43 8 г  13 хв 
Бєлгород 02.03 1 г 2 хв  03.05 11 г  3 хв 
Харків-Пас. 03.23 50 хв  04.13 12 г  23 хв 
Лозова 06.08 6 хв  06.14 15 г  8 хв 
Павлоград-1 07.11 2 хв  07.13 16 г  11 хв 
Синельникове-1 07.43 20 хв  08.03 16 г  43 хв 
Запоріжжя-1 08.56 30 хв  09.26 17 г  56 хв 
Дніпробуд-2 10.00 2 хв  10.02 19 г 
Марганець 10.56 2 хв  10.58 19 г  56 хв 
Нікополь 11.24 15 хв  11.39 20 г  24 хв 
Чортомлик 12.09 2 хв  12.11 21 г  9 хв 
Апостолове 12.54 3 хв  12.57 21 г  54 хв 
Кривий Ріг-Головний 13.38 22 г  38 хв 

У розкладі поїзда 073Я Москва-Курська — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції