У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

073А Москва-Київська — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 073А сполученням Москва-Київська - Ковель відправляється зі станції Москва-Київська о 15.59 і прибуває на станцію Ковель о 15.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хутір-Михайлівський, Кролевець, Бахмач-Пас., Київ-Пас., Новоград-Волинський-1, Славута-1, Острог, Рівне, Луцьк, Рожище.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 15.59
Брянск-Орловський 21.21 50 хв  22.11 5 г  22 хв 
Хутір-Михайлівський 23.57 48 хв  00.45 7 г  58 хв 
Терещенська 01.19 2 хв  01.21 9 г  20 хв 
Кролевець 01.40 2 хв  01.42 9 г  41 хв 
Конотоп 02.15 15 хв  02.30 10 г  16 хв 
Бахмач-Пас. 02.53 2 хв  02.55 10 г  54 хв 
Ніжин 03.46 2 хв  03.48 11 г  47 хв 
Київ-Пас. 05.12 35 хв  05.47 13 г  13 хв 
Коростень 08.02 2 хв  08.04 16 г  3 хв 
Новоград-Волинський-1 09.40 2 хв  09.42 17 г  41 хв 
Шепетівка 10.30 2 хв  10.32 18 г  31 хв 
Славута-1 10.54 2 хв  10.56 18 г  55 хв 
Кривин 11.10 2 хв  11.12 19 г  11 хв 
Острог 11.29 2 хв  11.31 19 г  30 хв 
Здолбунів-Пас. 11.52 10 хв  12.02 19 г  53 хв 
Рівне 12.16 5 хв  12.21 20 г  17 хв 
Ківерці 13.13 1 хв  13.14 21 г  14 хв 
Луцьк 13.29 23 хв  13.52 21 г  30 хв 
Ківерці 14.07 22 хв  14.29 22 г  8 хв 
Рожище 14.44 2 хв  14.46 22 г  45 хв 
Ковель 15.42 23 г  43 хв 

У розкладі поїзда 073А Москва-Київська — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930