У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

073А Москва-Київська — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 073А сполученням Москва-Київська - Ковель відправляється зі станції Москва-Київська о 15.59 і прибуває на станцію Ковель о 14.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козелкино, Брянск-Орловський, Терещенська, Конотоп, Ніжин, Коростень, Шепетівка, Кривин, Здолбунів-Пас., Ківерці, Ківерці.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 15.59
Сухиничі-Головні 19.20 26 хв  19.46 3 г  21 хв 
Козелкино 20.54 1 хв  20.55 4 г  55 хв 
Брянск-Північний 21.05 1 хв  21.06 5 г  6 хв 
Брянск-Орловський 21.21 50 хв  22.11 5 г  22 хв 
Хутір-Михайлівський 22.57 48 хв  23.45 6 г  58 хв 
Терещенська 00.19 2 хв  00.21 8 г  20 хв 
Кролевець 00.40 2 хв  00.42 8 г  41 хв 
Конотоп 01.15 15 хв  01.30 9 г  16 хв 
Бахмач-Пас. 01.53 2 хв  01.55 9 г  54 хв 
Ніжин 02.46 2 хв  02.48 10 г  47 хв 
Київ-Пас. 04.12 35 хв  04.47 12 г  13 хв 
Коростень 06.50 2 хв  06.52 14 г  51 хв 
Новоград-Волинський-1 08.04 16 хв  08.20 16 г  5 хв 
Шепетівка 09.29 2 хв  09.31 17 г  30 хв 
Славута-1 09.55 2 хв  09.57 17 г  56 хв 
Кривин 10.11 2 хв  10.13 18 г  12 хв 
Острог 10.30 2 хв  10.32 18 г  31 хв 
Здолбунів-Пас. 10.57 4 хв  11.01 18 г  58 хв 
Рівне 11.17 5 хв  11.22 19 г  18 хв 
Ківерці 12.15 1 хв  12.16 20 г  16 хв 
Луцьк 12.32 23 хв  12.55 20 г  33 хв 
Ківерці 13.11 22 хв  13.33 21 г  12 хв 
Рожище 13.48 2 хв  13.50 21 г  49 хв 
Ковель 14.52 22 г  53 хв 

У розкладі поїзда 073А Москва-Київська — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031