У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

073А Москва-Київська — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 073А сполученням Москва-Київська - Ковель відправляється зі станції Москва-Київська о 15.59 і прибуває на станцію Ковель о 14.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козелкино, Брянск-Орловський, Терещенська, Конотоп, Ніжин, Коростень, Шепетівка, Кривин, Здолбунів-Пас., Ківерці, Ківерці.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 15.59
Сухиничі-Головні 19.20 26 хв  19.46 3 г  21 хв 
Козелкино 20.54 1 хв  20.55 4 г  55 хв 
Брянск-Північний 21.05 1 хв  21.06 5 г  6 хв 
Брянск-Орловський 21.21 50 хв  22.11 5 г  22 хв 
Хутір-Михайлівський 22.57 48 хв  23.45 6 г  58 хв 
Терещенська 00.19 2 хв  00.21 8 г  20 хв 
Кролевець 00.40 2 хв  00.42 8 г  41 хв 
Конотоп 01.15 15 хв  01.30 9 г  16 хв 
Бахмач-Пас. 01.53 2 хв  01.55 9 г  54 хв 
Ніжин 02.46 2 хв  02.48 10 г  47 хв 
Київ-Пас. 04.12 35 хв  04.47 12 г  13 хв 
Коростень 06.50 2 хв  06.52 14 г  51 хв 
Новоград-Волинський-1 08.04 16 хв  08.20 16 г  5 хв 
Шепетівка 09.29 2 хв  09.31 17 г  30 хв 
Славута-1 09.55 2 хв  09.57 17 г  56 хв 
Кривин 10.11 2 хв  10.13 18 г  12 хв 
Острог 10.30 2 хв  10.32 18 г  31 хв 
Здолбунів-Пас. 10.57 4 хв  11.01 18 г  58 хв 
Рівне 11.17 5 хв  11.22 19 г  18 хв 
Ківерці 12.15 1 хв  12.16 20 г  16 хв 
Луцьк 12.32 23 хв  12.55 20 г  33 хв 
Ківерці 13.11 22 хв  13.33 21 г  12 хв 
Рожище 13.48 2 хв  13.50 21 г  49 хв 
Ковель 14.52 22 г  53 хв 

У розкладі поїзда 073А Москва-Київська — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031