У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

073А Москва-Київська — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 073А сполученням Москва-Київська - Львів відправляється зі станції Москва-Київська о 17.41 і прибуває на станцію Львів о 17.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Суземка, Терещенська, Конотоп, Ніжин, Козятин-1, Вінниця, Деражня, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Красне.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 17.41
Брянськ-Льговський 23.16 5 хв  23.21 5 г  35 хв 
Суземка 00.44 50 хв  01.34 7 г  3 хв 
Хутір-Михайлівський 01.03 50 хв  01.53 7 г  22 хв 
Терещенська 02.24 2 хв  02.26 8 г  43 хв 
Кролевець 02.44 2 хв  02.46 9 г  3 хв 
Конотоп 03.18 15 хв  03.33 9 г  37 хв 
Бахмач-Пас. 03.55 2 хв  03.57 10 г  14 хв 
Ніжин 04.44 2 хв  04.46 11 г  3 хв 
Київ-Пас. 06.26 31 хв  06.57 12 г  45 хв 
Козятин-1 09.01 2 хв  09.03 15 г  20 хв 
Калинівка-1 09.46 2 хв  09.48 16 г  5 хв 
Вінниця 10.09 5 хв  10.14 16 г  28 хв 
Гнівань 10.34 2 хв  10.36 16 г  53 хв 
Деражня 11.44 2 хв  11.46 18 г  3 хв 
Хмельницький 12.17 48 хв  13.05 18 г  36 хв 
Волочиськ 13.59 2 хв  14.01 20 г  18 хв 
Підволочиськ 14.09 2 хв  14.11 20 г  28 хв 
Тернопіль-Пас. 14.55 4 хв  14.59 21 г  14 хв 
Злочів 15.53 2 хв  15.55 22 г  12 хв 
Красне 16.19 2 хв  16.21 22 г  38 хв 
Львів 17.07 23 г  26 хв 

У розкладі поїзда 073А Москва-Київська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829