У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

073А Москва-Київська — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 073А сполученням Москва-Київська - Львів відправляється зі станції Москва-Київська о 15.59 і прибуває на станцію Львів о 15.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Брянск-Орловський, Хутір-Михайлівський, Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 15.59
Брянск-Орловський 21.21 50 хв  22.11 5 г  22 хв 
Хутір-Михайлівський 23.57 48 хв  00.45 7 г  58 хв 
Терещенська 01.19 2 хв  01.21 9 г  20 хв 
Кролевець 01.40 2 хв  01.42 9 г  41 хв 
Конотоп 02.15 15 хв  02.30 10 г  16 хв 
Бахмач-Пас. 02.53 2 хв  02.55 10 г  54 хв 
Ніжин 03.46 2 хв  03.48 11 г  47 хв 
Київ-Пас. 05.12 26 хв  05.38 13 г  13 хв 
Козятин-1 07.32 2 хв  07.34 15 г  33 хв 
Вінниця 08.25 4 хв  08.29 16 г  26 хв 
Деражня 10.05 3 хв  10.08 18 г  6 хв 
Хмельницький 10.39 26 хв  11.05 18 г  40 хв 
Волочиськ 12.10 2 хв  12.12 20 г  11 хв 
Підволочиськ 12.22 2 хв  12.24 20 г  23 хв 
Тернопіль-Пас. 13.11 5 хв  13.16 21 г  12 хв 
Злочів 14.10 2 хв  14.12 22 г  11 хв 
Красне 14.36 2 хв  14.38 22 г  37 хв 
Львів 15.16 23 г  17 хв 

У розкладі поїзда 073А Москва-Київська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031