У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

073А Москва-Київська — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 073А сполученням Москва-Київська - Львів відправляється зі станції Москва-Київська о 17.42 і прибуває на станцію Львів о 17.57 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Брянськ-Льговський, Суземка, Конотоп, Бахмач-Пас., Київ-Пас., Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 17.42
Брянськ-Льговський 23.15 5 хв  23.20 5 г  33 хв 
Суземка 00.52 50 хв  01.42 7 г  10 хв 
Конотоп 03.27 50 хв  04.17 9 г  45 хв 
Бахмач-Пас. 04.39 2 хв  04.41 10 г  57 хв 
Київ-Пас. 07.02 20 хв  07.22 13 г  20 хв 
Козятин-1 09.39 3 хв  09.42 15 г  57 хв 
Калинівка-1 10.18 2 хв  10.20 16 г  36 хв 
Вінниця 10.39 5 хв  10.44 16 г  57 хв 
Гнівань 11.04 2 хв  11.06 17 г  22 хв 
Деражня 12.14 2 хв  12.16 18 г  32 хв 
Хмельницький 12.50 50 хв  13.40 19 г  8 хв 
Волочиськ 14.36 2 хв  14.38 20 г  54 хв 
Підволочиськ 14.46 2 хв  14.48 21 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 15.35 7 хв  15.42 21 г  53 хв 
Злочів 16.41 2 хв  16.43 22 г  59 хв 
Красне 17.07 8 хв  17.15 23 г  25 хв 
Львів 17.57 1 д  15 хв 

У розкладі поїзда 073А Москва-Київська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031