У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

073А Москва-Київська — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 073А сполученням Москва-Київська - Львів відправляється зі станції Москва-Київська о 17.42 і прибуває на станцію Львів о 17.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Суземка, Терещенська, Конотоп, Ніжин, Козятин-1, Вінниця, Деражня, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 17.42
Брянськ-Льговський 23.15 5 хв  23.20 5 г  33 хв 
Суземка 00.52 50 хв  01.42 7 г  10 хв 
Хутір-Михайлівський 01.13 40 хв  01.53 7 г  31 хв 
Терещенська 02.24 2 хв  02.26 8 г  42 хв 
Кролевець 02.44 2 хв  02.46 9 г  2 хв 
Конотоп 03.18 15 хв  03.33 9 г  36 хв 
Бахмач-Пас. 03.55 2 хв  03.57 10 г  13 хв 
Ніжин 04.44 2 хв  04.46 11 г  2 хв 
Київ-Пас. 06.26 31 хв  06.57 12 г  44 хв 
Козятин-1 09.01 2 хв  09.03 15 г  19 хв 
Калинівка-1 09.46 2 хв  09.48 16 г  4 хв 
Вінниця 10.09 5 хв  10.14 16 г  27 хв 
Гнівань 10.34 2 хв  10.36 16 г  52 хв 
Деражня 11.44 2 хв  11.46 18 г  2 хв 
Хмельницький 12.17 48 хв  13.05 18 г  35 хв 
Волочиськ 14.01 2 хв  14.03 20 г  19 хв 
Підволочиськ 14.11 2 хв  14.13 20 г  29 хв 
Тернопіль-Пас. 14.59 5 хв  15.04 21 г  17 хв 
Злочів 15.57 2 хв  15.59 22 г  15 хв 
Красне 16.23 2 хв  16.25 22 г  41 хв 
Львів 17.11 23 г  29 хв 

У розкладі поїзда 073А Москва-Київська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031