У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

073А Москва-Київська — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 073А сполученням Москва-Київська - Львів відправляється зі станції Москва-Київська о 15.59 і прибуває на станцію Львів о 15.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козелкино, Брянск-Орловський, Терещенська, Конотоп, Ніжин, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 15.59
Сухиничі-Головні 19.22 26 хв  19.48 3 г  23 хв 
Козелкино 20.53 1 хв  20.54 4 г  54 хв 
Брянск-Північний 21.03 1 хв  21.04 5 г  4 хв 
Брянск-Орловський 21.19 50 хв  22.09 5 г  20 хв 
Хутір-Михайлівський 00.05 40 хв  00.45 8 г  6 хв 
Терещенська 01.19 2 хв  01.21 9 г  20 хв 
Кролевець 01.40 2 хв  01.42 9 г  41 хв 
Конотоп 02.15 15 хв  02.30 10 г  16 хв 
Бахмач-Пас. 02.53 2 хв  02.55 10 г  54 хв 
Ніжин 03.46 2 хв  03.48 11 г  47 хв 
Київ-Пас. 05.13 20 хв  05.33 13 г  14 хв 
Козятин-1 07.44 17 хв  08.01 15 г  45 хв 
Сосонка 08.50 16 хв  09.06 16 г  51 хв 
Вінниця 09.22 6 хв  09.28 17 г  23 хв 
Деражня 10.51 2 хв  10.53 18 г  52 хв 
Хмельницький 11.19 4 хв  11.23 19 г  20 хв 
Волочиськ 12.12 2 хв  12.14 20 г  13 хв 
Підволочиськ 12.22 2 хв  12.24 20 г  23 хв 
Тернопіль-Пас. 13.11 5 хв  13.16 21 г  12 хв 
Злочів 14.10 2 хв  14.12 22 г  11 хв 
Красне 14.36 2 хв  14.38 22 г  37 хв 
Львів 15.17 23 г  18 хв 

У розкладі поїзда 073А Москва-Київська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031