У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

730О Генічеськ — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 730О сполученням Генічеськ - Харків-Пас. відправляється зі станції Генічеськ о 14.07 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новоолексіївка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Краснопавлівка, Лихачове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 14.07
Новоолексіївка 14.20 5 хв  14.25 13 хв 
Мелітополь 15.42 2 хв  15.44 1 г  35 хв 
Запоріжжя-1 17.14 3 хв  17.17 3 г  7 хв 
Синельникове-1 18.12 2 хв  18.14 4 г  5 хв 
Павлоград-1 18.44 2 хв  18.46 4 г  37 хв 
Лозова 19.33 2 хв  19.35 5 г  26 хв 
Краснопавлівка 19.57 1 хв  19.58 5 г  50 хв 
Лихачове 20.19 2 хв  20.21 6 г  12 хв 
Харків-Пас. 21.32 7 г  25 хв 

У розкладі поїзда 730О Генічеськ — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031