У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

730О Генічеськ — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 730О сполученням Генічеськ - Харків-Пас. відправляється зі станції Генічеськ о 14.07 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новоолексіївка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Краснопавлівка, Лихачове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 14.07
Новоолексіївка 14.20 5 хв  14.25 13 хв 
Мелітополь 15.42 2 хв  15.44 1 г  35 хв 
Запоріжжя-1 17.14 3 хв  17.17 3 г  7 хв 
Синельникове-1 18.12 2 хв  18.14 4 г  5 хв 
Павлоград-1 18.44 2 хв  18.46 4 г  37 хв 
Лозова 19.33 2 хв  19.35 5 г  26 хв 
Краснопавлівка 19.57 1 хв  19.58 5 г  50 хв 
Лихачове 20.19 2 хв  20.21 6 г  12 хв 
Харків-Пас. 21.32 7 г  25 хв 

У розкладі поїзда 730О Генічеськ — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30