У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

732К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 732К сполученням Київ-Пас. - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.07 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.07
Ім. Тараса Шевченка 09.23 1 хв  09.24 2 г  16 хв 
Знам'янка-Пас. 10.24 1 хв  10.25 3 г  17 хв 
Олександрія 10.52 1 хв  10.53 3 г  45 хв 
П'ятихатки-Пас. 11.39 1 хв  11.40 4 г  32 хв 
Кам'янське-Пасажирське 12.25 1 хв  12.26 5 г  18 хв 
Дніпро-Головний 12.52 10 хв  13.02 5 г  45 хв 
Запоріжжя-1 14.25 7 г  18 хв 

У розкладі поїзда 732К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції