У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

732ЛО Київ-Пас. — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 732ЛО сполученням Київ-Пас. - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.07 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.07
Ім. Тараса Шевченка 09.23 1 хв  09.24 2 г  16 хв 
Знам'янка-Пас. 10.24 1 хв  10.25 3 г  17 хв 
Олександрія 10.52 1 хв  10.53 3 г  45 хв 
П'ятихатки-Пас. 11.39 1 хв  11.40 4 г  32 хв 
Кам'янське-Пасажирське 12.25 1 хв  12.26 5 г  18 хв 
Дніпро-Головний 12.52 10 хв  13.02 5 г  45 хв 
Запоріжжя-1 14.25 7 г  18 хв 

У розкладі поїзда 732ЛО Київ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031