У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

732КЛО Київ-Пас. — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 732КЛО сполученням Київ-Пас. - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.08 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.08
Ім. Тараса Шевченка 09.29 1 хв  09.30 2 г  21 хв 
Знам'янка-Пас. 10.33 1 хв  10.34 3 г  25 хв 
Олександрія 11.03 1 хв  11.04 3 г  55 хв 
П'ятихатки-Пас. 11.50 1 хв  11.51 4 г  42 хв 
Кам'янське-Пасажирське 12.36 1 хв  12.37 5 г  28 хв 
Дніпро-Головний 13.02 10 хв  13.12 5 г  54 хв 
Запоріжжя-1 14.31 7 г  23 хв 

У розкладі поїзда 732КЛО Київ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031