У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

732П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 732П сполученням Запоріжжя-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 15.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 22.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 15.35
Дніпро-Головний 16.57 10 хв  17.07 1 г  22 хв 
Кам'янське-Пасажирське 17.34 1 хв  17.35 1 г  59 хв 
П'ятихатки-Пас. 18.22 1 хв  18.23 2 г  47 хв 
Олександрія 19.05 1 хв  19.06 3 г  30 хв 
Знам'янка-Пас. 19.35 1 хв  19.36 4 г 
Ім. Тараса Шевченка 20.35 1 хв  20.36 5 г 
Київ-Пас. 22.53 7 г  18 хв 

У розкладі поїзда 732П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031