У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

733Ш Покровськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 733Ш сполученням Покровськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Покровськ о 04.39 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 13.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 04.39
Дніпро-Головний 06.53 10 хв  07.03 2 г  14 хв 
Кам'янське-Пасажирське 07.30 1 хв  07.31 2 г  51 хв 
П'ятихатки-Пас. 08.18 1 хв  08.19 3 г  39 хв 
Олександрія 09.01 1 хв  09.02 4 г  22 хв 
Знам'янка-Пас. 09.31 1 хв  09.32 4 г  52 хв 
Ім. Тараса Шевченка 10.45 1 хв  10.46 6 г  6 хв 
Київ-Пас. 13.18 8 г  39 хв 

У розкладі поїзда 733Ш Покровськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031