У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

733Ш Покровськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 733Ш сполученням Покровськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Покровськ о 04.39 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 04.39
Дніпро-Головний 06.53 10 хв  07.03 2 г  14 хв 
Кам'янське-Пасажирське 07.30 1 хв  07.31 2 г  51 хв 
П'ятихатки-Пас. 08.18 1 хв  08.19 3 г  39 хв 
Олександрія 09.01 1 хв  09.02 4 г  22 хв 
Знам'янка-Пас. 09.31 1 хв  09.32 4 г  52 хв 
Ім. Тараса Шевченка 10.31 1 хв  10.32 5 г  52 хв 
Київ-Пас. 12.48 8 г  9 хв 

У розкладі поїзда 733Ш Покровськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930