У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

734Л Київ-Пас. — Покровськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 734Л сполученням Київ-Пас. - Покровськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.34 і прибуває на станцію Покровськ о 01.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.34
Ім. Тараса Шевченка 19.50 1 хв  19.51 2 г  16 хв 
Знам'янка-Пас. 20.51 1 хв  20.52 3 г  17 хв 
Олександрія 21.19 1 хв  21.20 3 г  45 хв 
П'ятихатки-Пас. 22.06 1 хв  22.07 4 г  32 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.52 1 хв  22.53 5 г  18 хв 
Дніпро-Головний 23.19 10 хв  23.29 5 г  45 хв 
Покровськ 01.43 8 г  9 хв 

У розкладі поїзда 734Л Київ-Пас. — Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031