У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

734Л Київ-Пас. — Покровськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 734Л сполученням Київ-Пас. - Покровськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.34 і прибуває на станцію Покровськ о 01.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.34
Ім. Тараса Шевченка 19.50 1 хв  19.51 2 г  16 хв 
Знам'янка-Пас. 20.51 1 хв  20.52 3 г  17 хв 
Олександрія 21.19 1 хв  21.20 3 г  45 хв 
П'ятихатки-Пас. 22.06 1 хв  22.07 4 г  32 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.52 1 хв  22.53 5 г  18 хв 
Дніпро-Головний 23.19 10 хв  23.29 5 г  45 хв 
Покровськ 01.43 8 г  9 хв 

У розкладі поїзда 734Л Київ-Пас. — Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728