У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

734Л Київ-Пас. — Покровськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 734Л сполученням Київ-Пас. - Покровськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.35 і прибуває на станцію Покровськ о 01.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.35
Ім. Тараса Шевченка 19.56 1 хв  19.57 2 г  21 хв 
Знам'янка-Пас. 21.00 1 хв  21.01 3 г  25 хв 
Олександрія 21.30 1 хв  21.31 3 г  55 хв 
П'ятихатки-Пас. 22.17 1 хв  22.18 4 г  42 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.03 1 хв  23.04 5 г  28 хв 
Дніпро-Головний 23.29 10 хв  23.39 5 г  54 хв 
Покровськ 01.50 8 г  15 хв 

У розкладі поїзда 734Л Київ-Пас. — Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції