У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

736К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 736К сполученням Київ-Пас. - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.11 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 21.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.11
Ім. Тараса Шевченка 16.32 1 хв  16.33 2 г  21 хв 
Знам'янка-Пас. 17.34 1 хв  17.35 3 г  23 хв 
Олександрія 18.02 1 хв  18.03 3 г  51 хв 
П'ятихатки-Пас. 18.50 1 хв  18.51 4 г  39 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.36 1 хв  19.37 5 г  25 хв 
Дніпро-Головний 20.03 9 хв  20.12 5 г  52 хв 
Запоріжжя-1 21.34 7 г  23 хв 

У розкладі поїзда 736К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930