У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

738О Київ-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 738О сполученням Київ-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.48 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Олександрія, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Молочанськ, Великий Токмак, Верхній Токмак-2, Комиш-Зоря, Розівка, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.48
Олександрія 16.45 1 хв  16.46 3 г  57 хв 
Дніпро-Головний 19.17 5 хв  19.22 6 г  29 хв 
Запоріжжя-1 20.51 1 г 13 хв  22.04 8 г  3 хв 
Молочанськ 00.33 2 хв  00.35 11 г  45 хв 
Великий Токмак 00.47 2 хв  00.49 11 г  59 хв 
Верхній Токмак-2 01.44 3 хв  01.47 12 г  56 хв 
Комиш-Зоря 02.30 3 хв  02.33 13 г  42 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 14 г  18 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 15 г  41 хв 
Маріуполь 06.30 17 г  42 хв 

У розкладі поїзда 738О Київ-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031