У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

074О Кривий Ріг-Головний — Москва-Курська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 074О сполученням Кривий Ріг-Головний - Москва-Курська відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 10.59 і прибуває на станцію Москва-Курська о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 10.59
Апостолове 11.46 3 хв  11.49 47 хв 
Чортомлик 12.33 2 хв  12.35 1 г  34 хв 
Нікополь 13.01 15 хв  13.16 2 г  2 хв 
Марганець 13.38 2 хв  13.40 2 г  39 хв 
Дніпробуд-2 14.48 2 хв  14.50 3 г  49 хв 
Запоріжжя-1 15.25 40 хв  16.05 4 г  26 хв 
Синельникове-1 16.59 1 г 17.59 6 г 
Павлоград-1 18.30 5 хв  18.35 7 г  31 хв 
Лозова 19.34 4 хв  19.38 8 г  35 хв 
Харків-Пас. 21.45 59 хв  22.44 10 г  46 хв 
Бєлгород 01.04 1 г 02.04 14 г  5 хв 
Курськ 04.00 16 хв  04.16 17 г  1 хв 
Орел 06.01 15 хв  06.16 19 г  2 хв 
Тула-1-Курська 08.26 10 хв  08.36 21 г  27 хв 
Москва-Курська 11.25 1 д  26 хв 

У розкладі поїзда 074О Кривий Ріг-Головний — Москва-Курська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031