У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

074О Кривий Ріг-Головний — Москва-Курська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 074О сполученням Кривий Ріг-Головний - Москва-Курська відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 11.04 і прибуває на станцію Москва-Курська о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 11.04
Апостолове 11.42 3 хв  11.45 38 хв 
Чортомлик 12.31 2 хв  12.33 1 г  27 хв 
Нікополь 13.01 17 хв  13.18 1 г  57 хв 
Марганець 13.40 2 хв  13.42 2 г  36 хв 
Дніпробуд-2 14.41 2 хв  14.43 3 г  37 хв 
Запоріжжя-1 15.19 45 хв  16.04 4 г  15 хв 
Синельникове-1 16.59 53 хв  17.52 5 г  55 хв 
Павлоград-1 18.24 5 хв  18.29 7 г  20 хв 
Лозова 19.34 4 хв  19.38 8 г  30 хв 
Харків-Пас. 21.45 59 хв  22.44 10 г  41 хв 
Бєлгород 01.04 1 г 02.04 14 г 
Курськ 04.00 16 хв  04.16 16 г  56 хв 
Орел 06.01 15 хв  06.16 18 г  57 хв 
Тула-1-Курська 08.26 10 хв  08.36 21 г  22 хв 
Москва-Курська 11.25 1 д  21 хв 

У розкладі поїзда 074О Кривий Ріг-Головний — Москва-Курська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031