У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

074О Кривий Ріг-Головний — Москва-Курська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 074О сполученням Кривий Ріг-Головний - Москва-Курська відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 11.52 і прибуває на станцію Москва-Курська о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 11.52
Апостолове 12.39 3 хв  12.42 47 хв 
Чортомлик 13.26 2 хв  13.28 1 г  34 хв 
Нікополь 13.54 15 хв  14.09 2 г  2 хв 
Марганець 14.34 2 хв  14.36 2 г  42 хв 
Дніпробуд-2 15.41 2 хв  15.43 3 г  49 хв 
Запоріжжя-1 16.19 30 хв  16.49 4 г  27 хв 
Синельникове-1 17.46 1 г 4 хв  18.50 5 г  54 хв 
Павлоград-1 19.21 5 хв  19.26 7 г  29 хв 
Лозова 20.34 4 хв  20.38 8 г  42 хв 
Харків-Пас. 22.45 59 хв  23.44 10 г  53 хв 
Бєлгород 01.04 1 г 02.04 13 г  12 хв 
Курськ 04.00 16 хв  04.16 16 г  8 хв 
Орел 06.01 15 хв  06.16 18 г  9 хв 
Тула-1-Курська 08.26 10 хв  08.36 20 г  34 хв 
Москва-Курська 11.25 23 г  33 хв 

У розкладі поїзда 074О Кривий Ріг-Головний — Москва-Курська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031