У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

074О Кривий Ріг-Головний — Москва-Курська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 074О сполученням Кривий Ріг-Головний - Москва-Курська відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 11.04 і прибуває на станцію Москва-Курська о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 11.04
Апостолове 11.42 3 хв  11.45 38 хв 
Чортомлик 12.31 2 хв  12.33 1 г  27 хв 
Нікополь 13.01 17 хв  13.18 1 г  57 хв 
Марганець 13.40 2 хв  13.42 2 г  36 хв 
Дніпробуд-2 14.41 2 хв  14.43 3 г  37 хв 
Запоріжжя-1 15.19 45 хв  16.04 4 г  15 хв 
Синельникове-1 16.59 53 хв  17.52 5 г  55 хв 
Павлоград-1 18.24 5 хв  18.29 7 г  20 хв 
Лозова 19.34 4 хв  19.38 8 г  30 хв 
Харків-Пас. 21.45 59 хв  22.44 10 г  41 хв 
Бєлгород 01.04 1 г 02.04 14 г 
Курськ 04.00 16 хв  04.16 16 г  56 хв 
Орел 06.01 15 хв  06.16 18 г  57 хв 
Тула-1-Курська 08.26 10 хв  08.36 21 г  22 хв 
Москва-Курська 11.25 1 д  21 хв 

У розкладі поїзда 074О Кривий Ріг-Головний — Москва-Курська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031