У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

074О Кривий Ріг-Головний — Москва-Курська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 074О сполученням Кривий Ріг-Головний - Москва-Курська відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 11.52 і прибуває на станцію Москва-Курська о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 11.52
Апостолове 12.39 3 хв  12.42 47 хв 
Чортомлик 13.26 2 хв  13.28 1 г  34 хв 
Нікополь 13.54 15 хв  14.09 2 г  2 хв 
Марганець 14.34 2 хв  14.36 2 г  42 хв 
Дніпробуд-2 15.41 2 хв  15.43 3 г  49 хв 
Запоріжжя-1 16.19 30 хв  16.49 4 г  27 хв 
Синельникове-1 17.46 1 г 4 хв  18.50 5 г  54 хв 
Павлоград-1 19.21 5 хв  19.26 7 г  29 хв 
Лозова 20.34 4 хв  20.38 8 г  42 хв 
Харків-Пас. 22.45 59 хв  23.44 10 г  53 хв 
Бєлгород 01.04 1 г 02.04 13 г  12 хв 
Курськ 04.00 16 хв  04.16 16 г  8 хв 
Орел 06.01 15 хв  06.16 18 г  9 хв 
Тула-1-Курська 08.26 10 хв  08.36 20 г  34 хв 
Москва-Курська 11.25 23 г  33 хв 

У розкладі поїзда 074О Кривий Ріг-Головний — Москва-Курська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031