У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

074Л Львів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 074Л сполученням Львів - Москва-Київська відправляється зі станції Львів о 10.00 і прибуває на станцію Москва-Київська о 10.41 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Вінниця, Київ-Пас., Бахмач-Пас., Кролевець, Хутір-Михайлівський, Брянськ-Льговський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 10.00
Красне 10.51 2 хв  10.53 51 хв 
Злочів 11.15 2 хв  11.17 1 г  15 хв 
Тернопіль-Пас. 12.17 5 хв  12.22 2 г  17 хв 
Підволочиськ 13.11 5 хв  13.16 3 г  11 хв 
Волочиськ 13.24 2 хв  13.26 3 г  24 хв 
Хмельницький 14.19 15 хв  14.34 4 г  19 хв 
Деражня 15.02 2 хв  15.04 5 г  2 хв 
Вінниця 16.24 5 хв  16.29 6 г  24 хв 
Козятин-1 17.19 2 хв  17.21 7 г  19 хв 
Київ-Пас. 19.35 1 г 3 хв  20.38 9 г  35 хв 
Ніжин 22.15 2 хв  22.17 12 г  15 хв 
Бахмач-Пас. 23.07 2 хв  23.09 13 г  7 хв 
Конотоп 23.33 15 хв  23.48 13 г  33 хв 
Кролевець 00.24 2 хв  00.26 14 г  24 хв 
Терещенська 00.46 2 хв  00.48 14 г  46 хв 
Хутір-Михайлівський 01.25 40 хв  02.05 15 г  25 хв 
Суземка 02.41 59 хв  03.40 16 г  41 хв 
Брянськ-Льговський 04.51 5 хв  04.56 18 г  51 хв 
Москва-Київська 10.41 1 д  41 хв 

У розкладі поїзда 074Л Львів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930