У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

074Л Львів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 074Л сполученням Львів - Москва-Київська відправляється зі станції Львів о 14.40 і прибуває на станцію Москва-Київська о 14.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Деражня, Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Київ-Пас., Бахмач-Пас., Конотоп, Суземка, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.40
Красне 15.20 2 хв  15.22 40 хв 
Злочів 15.44 2 хв  15.46 1 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 16.40 4 хв  16.44 2 г 
Підволочиськ 17.34 2 хв  17.36 2 г  54 хв 
Волочиськ 17.44 2 хв  17.46 3 г  4 хв 
Хмельницький 18.49 41 хв  19.30 4 г  9 хв 
Деражня 20.00 2 хв  20.02 5 г  20 хв 
Гнівань 21.17 2 хв  21.19 6 г  37 хв 
Вінниця 21.39 5 хв  21.44 6 г  59 хв 
Калинівка-1 22.02 2 хв  22.04 7 г  22 хв 
Козятин-1 22.37 2 хв  22.39 7 г  57 хв 
Київ-Пас. 00.41 18 хв  00.59 10 г  1 хв 
Бахмач-Пас. 03.11 2 хв  03.13 12 г  31 хв 
Конотоп 03.36 30 хв  04.06 12 г  56 хв 
Суземка 06.08 50 хв  06.58 15 г  28 хв 
Брянск-Орловський 08.25 15 хв  08.40 17 г  45 хв 
Москва-Київська 14.30 23 г  50 хв 

У розкладі поїзда 074Л Львів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30