У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

074Л Львів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 074Л сполученням Львів - Москва-Київська відправляється зі станції Львів о 12.02 і прибуває на станцію Москва-Київська о 14.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Гнівань, Калинівка-1, Київ-Пас., Бахмач-Пас., Кролевець, Хутір-Михайлівський, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 12.02
Красне 12.42 2 хв  12.44 40 хв 
Злочів 13.05 2 хв  13.07 1 г  3 хв 
Тернопіль-Пас. 14.01 4 хв  14.05 1 г  59 хв 
Підволочиськ 14.54 2 хв  14.56 2 г  52 хв 
Волочиськ 15.05 2 хв  15.07 3 г  3 хв 
Хмельницький 16.01 47 хв  16.48 3 г  59 хв 
Деражня 17.22 2 хв  17.24 5 г  20 хв 
Гнівань 18.49 2 хв  18.51 6 г  47 хв 
Вінниця 19.11 5 хв  19.16 7 г  9 хв 
Калинівка-1 19.35 2 хв  19.37 7 г  33 хв 
Козятин-1 20.11 4 хв  20.15 8 г  9 хв 
Київ-Пас. 22.40 18 хв  22.58 10 г  38 хв 
Ніжин 00.38 2 хв  00.40 12 г  36 хв 
Бахмач-Пас. 01.31 2 хв  01.33 13 г  29 хв 
Конотоп 01.56 20 хв  02.16 13 г  54 хв 
Кролевець 02.54 2 хв  02.56 14 г  52 хв 
Терещенська 03.16 2 хв  03.18 15 г  14 хв 
Хутір-Михайлівський 03.57 40 хв  04.37 15 г  55 хв 
Суземка 06.08 50 хв  06.58 18 г  6 хв 
Брянск-Орловський 08.25 15 хв  08.40 20 г  23 хв 
Москва-Київська 14.30 1 д  2 г  28 хв 

У розкладі поїзда 074Л Львів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031