У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

747О Київ-Пас. — Тернопіль-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 747О сполученням Київ-Пас. - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.41 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 22.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Деражня, Хмельницький, Волочиськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.41
Козятин-1 18.22 1 хв  18.23 1 г  41 хв 
Калинівка-1 18.54 2 хв  18.56 2 г  13 хв 
Вінниця 19.13 3 хв  19.16 2 г  32 хв 
Гнівань 19.35 1 хв  19.36 2 г  54 хв 
Деражня 20.36 1 хв  20.37 3 г  55 хв 
Хмельницький 21.07 3 хв  21.10 4 г  26 хв 
Волочиськ 21.56 1 хв  21.57 5 г  15 хв 
Тернопіль-Пас. 22.42 6 г  1 хв 

У розкладі поїзда 747О Київ-Пас. — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30