У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

747Ш Київ-Пас. — Тернопіль-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 747Ш сполученням Київ-Пас. - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.24 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 23.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Деражня, Хмельницький, Волочиськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.24
Козятин-1 19.05 1 хв  19.06 1 г  41 хв 
Калинівка-1 19.38 1 хв  19.39 2 г  14 хв 
Вінниця 19.58 3 хв  20.01 2 г  34 хв 
Гнівань 20.20 1 хв  20.21 2 г  56 хв 
Деражня 21.19 1 хв  21.20 3 г  55 хв 
Хмельницький 21.50 3 хв  21.53 4 г  26 хв 
Волочиськ 22.39 1 хв  22.40 5 г  15 хв 
Тернопіль-Пас. 23.25 6 г  1 хв 

У розкладі поїзда 747Ш Київ-Пас. — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31