У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

747Ш Київ-Пас. — Тернопіль-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 747Ш сполученням Київ-Пас. - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.41 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 22.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Деражня, Хмельницький, Волочиськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.41
Козятин-1 18.22 1 хв  18.23 1 г  41 хв 
Калинівка-1 18.54 2 хв  18.56 2 г  13 хв 
Вінниця 19.13 3 хв  19.16 2 г  32 хв 
Гнівань 19.35 1 хв  19.36 2 г  54 хв 
Деражня 20.36 1 хв  20.37 3 г  55 хв 
Хмельницький 21.07 3 хв  21.10 4 г  26 хв 
Волочиськ 21.56 1 хв  21.57 5 г  15 хв 
Тернопіль-Пас. 22.42 6 г  1 хв 

У розкладі поїзда 747Ш Київ-Пас. — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031