У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

748Ш Тернопіль-Пас. — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 748Ш сполученням Тернопіль-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 04.04 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Волочиськ, Хмельницький, Деражня, Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 04.04
Волочиськ 04.51 1 хв  04.52 47 хв 
Хмельницький 05.42 3 хв  05.45 1 г  38 хв 
Деражня 06.11 1 хв  06.12 2 г  7 хв 
Гнівань 07.09 1 хв  07.10 3 г  5 хв 
Вінниця 07.28 2 хв  07.30 3 г  24 хв 
Калинівка-1 07.45 1 хв  07.46 3 г  41 хв 
Козятин-1 08.16 1 хв  08.17 4 г  12 хв 
Київ-Пас. 10.03 5 г  59 хв 

У розкладі поїзда 748Ш Тернопіль-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031