У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

748О Тернопіль-Пас. — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 748О сполученням Тернопіль-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 04.04 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Волочиськ, Хмельницький, Деражня, Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 04.04
Волочиськ 04.51 1 хв  04.52 47 хв 
Хмельницький 05.42 3 хв  05.45 1 г  38 хв 
Деражня 06.11 1 хв  06.12 2 г  7 хв 
Гнівань 07.09 1 хв  07.10 3 г  5 хв 
Вінниця 07.28 2 хв  07.30 3 г  24 хв 
Калинівка-1 07.45 1 хв  07.46 3 г  41 хв 
Козятин-1 08.16 1 хв  08.17 4 г  12 хв 
Київ-Пас. 10.03 5 г  59 хв 

У розкладі поїзда 748О Тернопіль-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30