У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

749Д Київ-Пас. — Відень Центральний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 749Д сполученням Київ-Пас. - Відень Центральний відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.07 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Стрий, Свалява, Чоп, Кишварда, Н'їредьхаза, Хайдусобосло, Карцаг, Терексентмиклош, Будапешт-Келеті, Татабанія, Мошонмадяровар.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.07
Львів 19.57 1 г 3 хв  21.00 5 г  50 хв 
Стрий 22.04 2 хв  22.06 7 г  57 хв 
Славське 23.04 2 хв  23.06 8 г  57 хв 
Свалява 00.24 2 хв  00.26 10 г  17 хв 
Мукачево 00.49 5 хв  00.54 10 г  42 хв 
Чоп 01.40 1 г 48 хв  03.28 11 г  33 хв 
Захонь 02.46 55 хв  03.41 12 г  39 хв 
Кишварда 03.59 1 хв  04.00 13 г  52 хв 
Демечер 04.12 1 хв  04.13 14 г  5 хв 
Н'їредьхаза 04.33 18 хв  04.51 14 г  26 хв 
Дебрецен 05.21 2 хв  05.23 15 г  14 хв 
Хайдусобосло 05.38 1 хв  05.39 15 г  31 хв 
Пюштекладань 05.56 2 хв  05.58 15 г  49 хв 
Карцаг 06.08 1 хв  06.09 16 г  1 хв 
Кішуйсаллаш 06.19 1 хв  06.20 16 г  12 хв 
Терексентмиклош 06.37 1 хв  06.38 16 г  30 хв 
Сольнок 06.53 4 хв  06.57 16 г  46 хв 
Будапешт-Келеті 08.20 20 хв  08.40 18 г  13 хв 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 18 г  46 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 19 г  18 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 19 г  53 хв 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 20 г  12 хв 
Хедешхалом 10.29 3 хв  10.32 20 г  22 хв 
Відень Центральний 11.21 21 г  14 хв 

У розкладі поїзда 749Д Київ-Пас. — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30