У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

749Д Київ-Пас. — Відень Центральний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 749Д сполученням Київ-Пас. - Відень Центральний відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.07 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Стрий, Свалява, Чоп, Кишварда, Н'їредьхаза, Хайдусобосло, Карцаг, Терексентмиклош, Будапешт-Келеті, Татабанія, Мошонмадяровар.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.07
Львів 19.57 1 г 3 хв  21.00 5 г  50 хв 
Стрий 22.04 2 хв  22.06 7 г  57 хв 
Славське 23.04 2 хв  23.06 8 г  57 хв 
Свалява 00.24 2 хв  00.26 10 г  17 хв 
Мукачево 00.49 5 хв  00.54 10 г  42 хв 
Чоп 01.40 1 г 48 хв  03.28 11 г  33 хв 
Захонь 02.46 55 хв  03.41 12 г  39 хв 
Кишварда 03.59 1 хв  04.00 13 г  52 хв 
Демечер 04.12 1 хв  04.13 14 г  5 хв 
Н'їредьхаза 04.33 18 хв  04.51 14 г  26 хв 
Дебрецен 05.21 2 хв  05.23 15 г  14 хв 
Хайдусобосло 05.38 1 хв  05.39 15 г  31 хв 
Пюштекладань 05.56 2 хв  05.58 15 г  49 хв 
Карцаг 06.08 1 хв  06.09 16 г  1 хв 
Кішуйсаллаш 06.19 1 хв  06.20 16 г  12 хв 
Терексентмиклош 06.37 1 хв  06.38 16 г  30 хв 
Сольнок 06.53 4 хв  06.57 16 г  46 хв 
Будапешт-Келеті 08.20 20 хв  08.40 18 г  13 хв 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 18 г  46 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 19 г  18 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 19 г  53 хв 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 20 г  12 хв 
Хедешхалом 10.29 3 хв  10.32 20 г  22 хв 
Відень Центральний 11.21 21 г  14 хв 

У розкладі поїзда 749Д Київ-Пас. — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031