У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

749Д Київ-Пас. — Відень Центральний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 749Д сполученням Київ-Пас. - Відень Центральний відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.07 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Стрий, Свалява, Чоп, Кишварда, Н'їредьхаза, Хайдусобосло, Карцаг, Терексентмиклош, Будапешт-Келенфельд, Дьйор, Хедешхалом.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.07
Львів 19.57 1 г 3 хв  21.00 5 г  50 хв 
Стрий 22.04 2 хв  22.06 7 г  57 хв 
Славське 23.04 2 хв  23.06 8 г  57 хв 
Свалява 00.24 2 хв  00.26 10 г  17 хв 
Мукачево 00.49 5 хв  00.54 10 г  42 хв 
Чоп 01.40 1 г 48 хв  03.28 11 г  33 хв 
Захонь 02.46 55 хв  03.41 12 г  39 хв 
Кишварда 03.59 1 хв  04.00 13 г  52 хв 
Демечер 04.12 1 хв  04.13 14 г  5 хв 
Н'їредьхаза 04.33 18 хв  04.51 14 г  26 хв 
Дебрецен 05.21 2 хв  05.23 15 г  14 хв 
Хайдусобосло 05.38 1 хв  05.39 15 г  31 хв 
Пюштекладань 05.56 2 хв  05.58 15 г  49 хв 
Карцаг 06.08 1 хв  06.09 16 г  1 хв 
Кішуйсаллаш 06.19 1 хв  06.20 16 г  12 хв 
Терексентмиклош 06.37 1 хв  06.38 16 г  30 хв 
Сольнок 06.53 4 хв  06.57 16 г  46 хв 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 18 г  46 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 19 г  18 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 19 г  53 хв 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 20 г  12 хв 
Хедешхалом 10.29 3 хв  10.32 20 г  22 хв 
Відень Центральний 11.21 21 г  14 хв 

У розкладі поїзда 749Д Київ-Пас. — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930