У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

749Д Київ-Пас. — Вроцлав Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 749Д сполученням Київ-Пас. - Вроцлав Головний відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.07 і прибуває на станцію Вроцлав Головний о 11.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Перемишль Головний, Ярослав, Ланьцут, Седзишов, Тарнов, Бохня, Краків Головний, Ополе Главна, Олава.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.07
Львів 19.57 3 г 43 хв  23.40 5 г  50 хв 
Перемишль Головний 03.10 1 г 30 хв  04.40 13 г  3 хв 
Перемишль-Засане 04.43 1 хв  04.44 14 г  36 хв 
Ярослав 05.15 1 хв  05.16 15 г  8 хв 
Пшеворск 05.26 1 хв  05.27 15 г  19 хв 
Ланьцут 05.42 1 хв  05.43 15 г  35 хв 
Жешов 05.57 4 хв  06.01 15 г  50 хв 
Седзишов 06.17 1 хв  06.18 16 г  10 хв 
Дембица 06.30 1 хв  06.31 16 г  23 хв 
Тарнов 06.48 2 хв  06.50 16 г  41 хв 
Бржеско Окоцим 07.04 1 хв  07.05 16 г  57 хв 
Бохня 07.14 7 хв  07.21 17 г  7 хв 
Краків Плашув 07.49 1 хв  07.50 17 г  42 хв 
Краків Головний 07.58 5 хв  08.03 17 г  51 хв 
Ченстохова 09.46 1 хв  09.47 19 г  39 хв 
Ополе Главна 10.45 2 хв  10.47 20 г  38 хв 
Бжег 11.09 1 хв  11.10 21 г  2 хв 
Олава 11.19 1 хв  11.20 21 г  12 хв 
Вроцлав Головний 11.39 21 г  32 хв 

У розкладі поїзда 749Д Київ-Пас. — Вроцлав Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031