У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

749Д Київ-Пас. — Вроцлав Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 749Д сполученням Київ-Пас. - Вроцлав Головний відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.07 і прибуває на станцію Вроцлав Головний о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Львів, Перемишль Головний, Перемишль-Засане, Ярослав, Пшеворск, Ланьцут, Жешов, Дембица, Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Головний, Ченстохова, Ополе Главна, Бжег, Олава.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.07
Львів 19.57 3 г 43 хв  23.40 5 г  50 хв 
Перемишль Головний 03.14 25 хв  03.39 13 г  7 хв 
Перемишль-Засане 03.42 2 хв  03.44 13 г  35 хв 
Ярослав 04.11 2 хв  04.13 14 г  4 хв 
Пшеворск 04.23 2 хв  04.25 14 г  16 хв 
Ланьцут 04.38 2 хв  04.40 14 г  31 хв 
Жешов 04.53 5 хв  04.58 14 г  46 хв 
Дембица 05.21 2 хв  05.23 15 г  14 хв 
Тарнов 05.41 2 хв  05.43 15 г  34 хв 
Бржеско Окоцим 05.57 2 хв  05.59 15 г  50 хв 
Бохня 06.07 2 хв  06.09 16 г 
Краків Головний 06.53 25 хв  07.18 16 г  46 хв 
Ченстохова 08.52 3 хв  08.55 18 г  45 хв 
Ополе Главна 09.52 2 хв  09.54 19 г  45 хв 
Бжег 10.15 2 хв  10.17 20 г  8 хв 
Олава 10.26 2 хв  10.28 20 г  19 хв 
Вроцлав Головний 10.44 20 г  37 хв 

У розкладі поїзда 749Д Київ-Пас. — Вроцлав Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції