У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

749Д Київ-Пас. — Вроцлав Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 749Д сполученням Київ-Пас. - Вроцлав Головний відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.07 і прибуває на станцію Вроцлав Головний о 11.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 9 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Перемишль Головний, Ярослав, Ланьцут, Седзишов, Тарнов, Бохня, Краків Головний, Ополе Главна, Олава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.07
Львів 19.57 3 г 43 хв  23.40 5 г  50 хв 
Перемишль Головний 03.10 1 г 2 хв  04.12 13 г  3 хв 
Перемишль-Засане 04.15 1 хв  04.16 14 г  8 хв 
Ярослав 04.46 1 хв  04.47 14 г  39 хв 
Пшеворск 04.57 1 хв  04.58 14 г  50 хв 
Ланьцут 05.12 1 хв  05.13 15 г  5 хв 
Жешов 05.25 3 хв  05.28 15 г  18 хв 
Седзишов 05.45 1 хв  05.46 15 г  38 хв 
Дембица 05.58 1 хв  05.59 15 г  51 хв 
Тарнов 06.18 2 хв  06.20 16 г  11 хв 
Бржеско Окоцим 06.35 1 хв  06.36 16 г  28 хв 
Бохня 06.46 1 хв  06.47 16 г  39 хв 
Краків Плашув 07.20 1 хв  07.21 17 г  13 хв 
Краків Головний 07.30 3 хв  07.33 17 г  23 хв 
Ченстохова 09.05 3 хв  09.08 18 г  58 хв 
Ополе Главна 10.18 2 хв  10.20 20 г  11 хв 
Бжег 10.42 1 хв  10.43 20 г  35 хв 
Олава 10.52 1 хв  10.53 20 г  45 хв 
Вроцлав Головний 11.12 21 г  5 хв 

У розкладі поїзда 749Д Київ-Пас. — Вроцлав Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30