У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

075Л Ужгород — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 075Л сполученням Ужгород - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Ужгород о 06.00 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 06.10 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мукачево, Свалява, Славське, Стрий, Шепетівка, Київ-Пас., Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Користівка, Рокувата.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 06.00
Батьово 06.50 4 хв  06.54 50 хв 
Мукачево 07.38 9 хв  07.47 1 г  38 хв 
Карпати 08.06 1 хв  08.07 2 г  6 хв 
Свалява 08.17 6 хв  08.23 2 г  17 хв 
Воловець 08.57 9 хв  09.06 2 г  57 хв 
Славське 10.03 2 хв  10.05 4 г  3 хв 
Сколе 10.33 2 хв  10.35 4 г  33 хв 
Стрий 11.07 2 хв  11.09 5 г  7 хв 
Львів 12.15 20 хв  12.35 6 г  15 хв 
Шепетівка 15.56 15 хв  16.11 9 г  56 хв 
Фастів-1 19.42 2 хв  19.44 13 г  42 хв 
Київ-Пас. 20.37 51 хв  21.28 14 г  37 хв 
Трипілля-Дніпровське 22.10 31 хв  22.41 16 г  10 хв 
Миронівка 23.27 2 хв  23.29 17 г  27 хв 
Городище 00.16 2 хв  00.18 18 г  16 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.58 5 хв  01.03 18 г  58 хв 
Знам'янка-Пас. 02.15 5 хв  02.20 20 г  15 хв 
Користівка 02.49 2 хв  02.51 20 г  49 хв 
Олександрія 03.01 2 хв  03.03 21 г  1 хв 
Рокувата 05.24 5 хв  05.29 23 г  24 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.10 1 д  10 хв 

У розкладі поїзда 075Л Ужгород — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728