У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

075Л Ужгород — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 075Л сполученням Ужгород - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Ужгород о 06.25 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 06.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Мукачево, Свалява, Славське, Львів, Фастів-1, Трипілля-Дніпровське, Городище, Знам'янка-Пас., Олександрія.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 06.25
Батьово 07.15 2 хв  07.17 50 хв 
Мукачево 07.53 5 хв  07.58 1 г  28 хв 
Карпати 08.15 1 хв  08.16 1 г  50 хв 
Свалява 08.27 2 хв  08.29 2 г  2 хв 
Воловець 09.01 8 хв  09.09 2 г  36 хв 
Славське 10.02 2 хв  10.04 3 г  37 хв 
Стрий 11.00 2 хв  11.02 4 г  35 хв 
Львів 12.13 22 хв  12.35 5 г  48 хв 
Шепетівка 16.04 15 хв  16.19 9 г  39 хв 
Фастів-1 19.58 7 хв  20.05 13 г  33 хв 
Київ-Пас. 21.02 26 хв  21.28 14 г  37 хв 
Трипілля-Дніпровське 22.11 29 хв  22.40 15 г  46 хв 
Миронівка 23.25 2 хв  23.27 17 г 
Городище 00.18 2 хв  00.20 17 г  53 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.01 5 хв  01.06 18 г  36 хв 
Знам'янка-Пас. 02.23 6 хв  02.29 19 г  58 хв 
Користівка 02.58 2 хв  03.00 20 г  33 хв 
Олександрія 03.09 2 хв  03.11 20 г  44 хв 
Рокувата 05.33 5 хв  05.38 23 г  8 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.23 23 г  58 хв 

У розкладі поїзда 075Л Ужгород — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829