У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

076Ш Херсон — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 076Ш сполученням Херсон - Київ-Пас. відправляється зі станції Херсон о 15.46 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 04.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Біла Криниця, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Рокувата, Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 15.46
Снігурівка 16.43 12 хв  16.55 57 хв 
Біла Криниця 18.01 2 хв  18.03 2 г  15 хв 
Апостолове 19.25 22 хв  19.47 3 г  39 хв 
Кривий Ріг-Головний 20.26 33 хв  20.59 4 г  40 хв 
Рокувата 21.37 5 хв  21.42 5 г  51 хв 
Олександрія 00.04 2 хв  00.06 8 г  18 хв 
Користівка 00.16 2 хв  00.18 8 г  30 хв 
Знам'янка-Пас. 00.48 5 хв  00.53 9 г  2 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.02 5 хв  02.07 10 г  16 хв 
Городище 02.50 2 хв  02.52 11 г  4 хв 
Миронівка 03.39 2 хв  03.41 11 г  53 хв 
Київ-Пас. 04.58 13 г  12 хв 

У розкладі поїзда 076Ш Херсон — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30