У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

076П Кривий Ріг-Головний — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 076П сполученням Кривий Ріг-Головний - Київ-Пас. відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 20.59 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 04.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Рокувата, Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 20.59
Рокувата 21.37 5 хв  21.42 38 хв 
Олександрія 00.04 2 хв  00.06 3 г  5 хв 
Користівка 00.16 2 хв  00.18 3 г  17 хв 
Знам'янка-Пас. 00.48 5 хв  00.53 3 г  49 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.02 5 хв  02.07 5 г  3 хв 
Городище 02.50 2 хв  02.52 5 г  51 хв 
Миронівка 03.39 2 хв  03.41 6 г  40 хв 
Київ-Пас. 04.58 7 г  59 хв 

У розкладі поїзда 076П Кривий Ріг-Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30