У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

076П Кривий Ріг-Головний — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 076П сполученням Кривий Ріг-Головний - Київ-Пас. відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 20.59 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 04.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Рокувата, Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 20.59
Рокувата 21.37 5 хв  21.42 38 хв 
Олександрія 00.04 2 хв  00.06 3 г  5 хв 
Користівка 00.16 2 хв  00.18 3 г  17 хв 
Знам'янка-Пас. 00.48 5 хв  00.53 3 г  49 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.02 5 хв  02.07 5 г  3 хв 
Городище 02.50 2 хв  02.52 5 г  51 хв 
Миронівка 03.39 2 хв  03.41 6 г  40 хв 
Київ-Пас. 04.58 7 г  59 хв 

У розкладі поїзда 076П Кривий Ріг-Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031