У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

076П Кривий Ріг-Головний — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 076П сполученням Кривий Ріг-Головний - Київ-Пас. відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 21.05 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Рокувата, Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 21.05
Рокувата 21.43 6 хв  21.49 38 хв 
Олександрія 00.10 2 хв  00.12 3 г  5 хв 
Користівка 00.22 2 хв  00.24 3 г  17 хв 
Знам'янка-Пас. 00.52 3 хв  00.55 3 г  47 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.08 5 хв  02.13 5 г  3 хв 
Городище 02.54 2 хв  02.56 5 г  49 хв 
Миронівка 03.39 2 хв  03.41 6 г  34 хв 
Київ-Пас. 05.02 7 г  57 хв 

У розкладі поїзда 076П Кривий Ріг-Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031