У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

076П Кривий Ріг-Головний — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 076П сполученням Кривий Ріг-Головний - Ужгород відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 20.59 і прибуває на станцію Ужгород о 21.55 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Олександрія, Знам'янка-Пас., Городище, Київ-Пас., Козятин-1, Хмельницький, Львів, Сколе, Воловець, Карпати, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 20.59
Рокувата 21.37 5 хв  21.42 38 хв 
Олександрія 00.04 2 хв  00.06 3 г  5 хв 
Користівка 00.16 2 хв  00.18 3 г  17 хв 
Знам'янка-Пас. 00.48 5 хв  00.53 3 г  49 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.02 5 хв  02.07 5 г  3 хв 
Городище 02.50 2 хв  02.52 5 г  51 хв 
Миронівка 03.39 2 хв  03.41 6 г  40 хв 
Київ-Пас. 04.58 31 хв  05.29 7 г  59 хв 
Фастів-1 06.29 2 хв  06.31 9 г  30 хв 
Козятин-1 07.50 8 хв  07.58 10 г  51 хв 
Вінниця 09.34 5 хв  09.39 12 г  35 хв 
Хмельницький 11.47 15 хв  12.02 14 г  48 хв 
Тернопіль-Пас. 13.49 5 хв  13.54 16 г  50 хв 
Львів 15.47 26 хв  16.13 18 г  48 хв 
Стрий 17.15 2 хв  17.17 20 г  16 хв 
Сколе 17.48 2 хв  17.50 20 г  49 хв 
Славське 18.21 3 хв  18.24 21 г  22 хв 
Воловець 19.23 2 хв  19.25 22 г  24 хв 
Свалява 19.55 2 хв  19.57 22 г  56 хв 
Карпати 20.06 1 хв  20.07 23 г  7 хв 
Мукачево 20.22 6 хв  20.28 23 г  23 хв 
Батьово 20.58 2 хв  21.00 23 г  59 хв 
Ужгород 21.55 1 д  56 хв 

У розкладі поїзда 076П Кривий Ріг-Головний — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728