У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

076ДП Кривий Ріг-Головний — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 076ДП сполученням Кривий Ріг-Головний - Ужгород відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 20.59 і прибуває на станцію Ужгород о 21.28 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Олександрія, Знам'янка-Пас., Городище, Київ-Пас., Шепетівка, Стрий, Воловець, Карпати, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 20.59
Рокувата 21.37 5 хв  21.42 38 хв 
Олександрія 00.01 2 хв  00.03 3 г  2 хв 
Користівка 00.13 2 хв  00.15 3 г  14 хв 
Знам'янка-Пас. 00.47 5 хв  00.52 3 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.02 5 хв  02.07 5 г  3 хв 
Городище 02.50 2 хв  02.52 5 г  51 хв 
Миронівка 03.39 2 хв  03.41 6 г  40 хв 
Київ-Пас. 04.56 19 хв  05.15 7 г  57 хв 
Фастів-1 06.13 14 хв  06.27 9 г  14 хв 
Шепетівка 10.06 31 хв  10.37 13 г  7 хв 
Львів 14.51 29 хв  15.20 17 г  52 хв 
Стрий 16.30 2 хв  16.32 19 г  31 хв 
Славське 17.34 3 хв  17.37 20 г  35 хв 
Воловець 18.36 10 хв  18.46 21 г  37 хв 
Свалява 19.18 5 хв  19.23 22 г  19 хв 
Карпати 19.30 1 хв  19.31 22 г  31 хв 
Мукачево 19.51 5 хв  19.56 22 г  52 хв 
Батьово 20.30 3 хв  20.33 23 г  31 хв 
Ужгород 21.28 1 д  29 хв 

У розкладі поїзда 076ДП Кривий Ріг-Головний — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції