У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

076О Київ-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 076О сполученням Київ-Пас. - Херсон відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.28 і прибуває на станцію Херсон о 10.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Трипілля-Дніпровське, Миронівка, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Користівка, Олександрія, Рокувата, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Біла Криниця, Снігурівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.28
Трипілля-Дніпровське 22.10 31 хв  22.41 42 хв 
Миронівка 23.27 2 хв  23.29 1 г  59 хв 
Городище 00.16 2 хв  00.18 2 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.58 5 хв  01.03 3 г  30 хв 
Знам'янка-Пас. 02.16 8 хв  02.24 4 г  48 хв 
Користівка 02.53 2 хв  02.55 5 г  25 хв 
Олександрія 03.04 2 хв  03.06 5 г  36 хв 
Рокувата 05.26 5 хв  05.31 7 г  58 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.10 10 хв  06.20 8 г  42 хв 
Апостолове 07.02 22 хв  07.24 9 г  34 хв 
Біла Криниця 08.31 2 хв  08.33 11 г  3 хв 
Снігурівка 09.37 2 хв  09.39 12 г  9 хв 
Херсон 10.30 13 г  2 хв 

У розкладі поїзда 076О Київ-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031