У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

076О Київ-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 076О сполученням Київ-Пас. - Херсон відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.28 і прибуває на станцію Херсон о 10.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Трипілля-Дніпровське, Миронівка, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Користівка, Олександрія, Рокувата, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Біла Криниця, Снігурівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.28
Трипілля-Дніпровське 22.10 31 хв  22.41 42 хв 
Миронівка 23.27 2 хв  23.29 1 г  59 хв 
Городище 00.16 2 хв  00.18 2 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.58 5 хв  01.03 3 г  30 хв 
Знам'янка-Пас. 02.16 8 хв  02.24 4 г  48 хв 
Користівка 02.53 2 хв  02.55 5 г  25 хв 
Олександрія 03.04 2 хв  03.06 5 г  36 хв 
Рокувата 05.26 5 хв  05.31 7 г  58 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.10 10 хв  06.20 8 г  42 хв 
Апостолове 07.02 22 хв  07.24 9 г  34 хв 
Біла Криниця 08.31 2 хв  08.33 11 г  3 хв 
Снігурівка 09.37 2 хв  09.39 12 г  9 хв 
Херсон 10.30 13 г  2 хв 

У розкладі поїзда 076О Київ-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30