У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

076К Київ-Пас. — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 076К сполученням Київ-Пас. - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.28 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 06.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Трипілля-Дніпровське, Миронівка, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Користівка, Олександрія, Рокувата.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.28
Трипілля-Дніпровське 22.10 31 хв  22.41 42 хв 
Миронівка 23.27 2 хв  23.29 1 г  59 хв 
Городище 00.16 2 хв  00.18 2 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.58 5 хв  01.03 3 г  30 хв 
Знам'янка-Пас. 02.16 8 хв  02.24 4 г  48 хв 
Користівка 02.53 2 хв  02.55 5 г  25 хв 
Олександрія 03.04 2 хв  03.06 5 г  36 хв 
Рокувата 05.26 5 хв  05.31 7 г  58 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.10 8 г  42 хв 

У розкладі поїзда 076К Київ-Пас. — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції