У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

076К Київ-Пас. — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 076К сполученням Київ-Пас. - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.28 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 06.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Трипілля-Дніпровське, Миронівка, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Користівка, Олександрія, Рокувата.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.28
Трипілля-Дніпровське 22.10 31 хв  22.41 42 хв 
Миронівка 23.27 2 хв  23.29 1 г  59 хв 
Городище 00.16 2 хв  00.18 2 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.58 5 хв  01.03 3 г  30 хв 
Знам'янка-Пас. 02.15 5 хв  02.20 4 г  47 хв 
Користівка 02.49 2 хв  02.51 5 г  21 хв 
Олександрія 03.01 2 хв  03.03 5 г  33 хв 
Рокувата 05.24 5 хв  05.29 7 г  56 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.10 8 г  42 хв 

У розкладі поїзда 076К Київ-Пас. — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031