У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

076К Київ-Пас. — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 076К сполученням Київ-Пас. - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.25 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 06.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Трипілля-Дніпровське, Миронівка, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Користівка, Олександрія, Рокувата.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.25
Трипілля-Дніпровське 22.08 30 хв  22.38 43 хв 
Миронівка 23.24 2 хв  23.26 1 г  59 хв 
Городище 00.10 2 хв  00.12 2 г  45 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.52 5 хв  00.57 3 г  27 хв 
Знам'янка-Пас. 02.08 5 хв  02.13 4 г  43 хв 
Користівка 02.42 2 хв  02.44 5 г  17 хв 
Олександрія 02.54 2 хв  02.56 5 г  29 хв 
Рокувата 05.19 5 хв  05.24 7 г  54 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.05 8 г  40 хв 

У розкладі поїзда 076К Київ-Пас. — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031