У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

765К Херсон — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 765К сполученням Херсон - Харків-Пас. відправляється зі станції Херсон о 15.52 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миколаїв-Пас., Долинська, Київ-Пас., Дарниця, Бровари, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля, Суми, Боромля, Смородине, Кириківка, Богодухів, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 15.52
Миколаїв-Пас. 16.37 2 хв  16.39 45 хв 
Долинська 18.33 18 хв  18.51 2 г  41 хв 
Київ-Пас. 23.14 1 г 6 хв  00.20 7 г  22 хв 
Дарниця 00.39 2 хв  00.41 8 г  47 хв 
Бровари 00.55 1 хв  00.56 9 г  3 хв 
Ніжин 01.56 2 хв  01.58 10 г  4 хв 
Бахмач-Пас. 02.48 2 хв  02.50 10 г  56 хв 
Конотоп 03.12 2 хв  03.14 11 г  20 хв 
Путивль 03.55 2 хв  03.57 12 г  3 хв 
Ворожба-Пас. 04.26 20 хв  04.46 12 г  34 хв 
Білопілля 04.54 1 хв  04.55 13 г  2 хв 
Суми 05.33 20 хв  05.53 13 г  41 хв 
Боромля 06.27 2 хв  06.29 14 г  35 хв 
Смородине 06.48 2 хв  06.50 14 г  56 хв 
Кириківка 07.07 1 хв  07.08 15 г  15 хв 
Богодухів 07.41 2 хв  07.43 15 г  49 хв 
Люботин 08.31 1 хв  08.32 16 г  39 хв 
Харків-Пас. 09.00 17 г  8 хв 

У розкладі поїзда 765К Херсон — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930