У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

765К Херсон — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 765К сполученням Херсон - Харків-Пас. відправляється зі станції Херсон о 15.43 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миколаїв-Пас., Долинська, Київ-Пас., Дарниця, Бровари, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля, Суми, Смородине, Кириківка, Богодухів, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 15.43
Миколаїв-Пас. 16.28 4 хв  16.32 45 хв 
Долинська 18.31 18 хв  18.49 2 г  48 хв 
Київ-Пас. 23.12 1 г 8 хв  00.20 7 г  29 хв 
Дарниця 00.39 2 хв  00.41 8 г  56 хв 
Бровари 00.55 1 хв  00.56 9 г  12 хв 
Ніжин 01.56 2 хв  01.58 10 г  13 хв 
Бахмач-Пас. 02.47 2 хв  02.49 11 г  4 хв 
Конотоп 03.11 2 хв  03.13 11 г  28 хв 
Путивль 03.57 2 хв  03.59 12 г  14 хв 
Ворожба-Пас. 04.27 20 хв  04.47 12 г  44 хв 
Білопілля 04.57 1 хв  04.58 13 г  14 хв 
Суми 05.39 20 хв  05.59 13 г  56 хв 
Смородине 06.48 2 хв  06.50 15 г  5 хв 
Кириківка 07.10 1 хв  07.11 15 г  27 хв 
Богодухів 07.44 1 хв  07.45 16 г  1 хв 
Люботин 08.31 1 хв  08.32 16 г  48 хв 
Харків-Пас. 09.00 17 г  17 хв 

У розкладі поїзда 765К Херсон — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції