У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

765К Херсон — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 765К сполученням Херсон - Харків-Пас. відправляється зі станції Херсон о 15.52 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миколаїв-Пас., Долинська, Київ-Пас., Дарниця, Бровари, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля, Суми, Боромля, Смородине, Кириківка, Богодухів, Люботин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 15.52
Миколаїв-Пас. 16.37 2 хв  16.39 45 хв 
Долинська 18.33 18 хв  18.51 2 г  41 хв 
Київ-Пас. 23.14 1 г 6 хв  00.20 7 г  22 хв 
Дарниця 00.39 2 хв  00.41 8 г  47 хв 
Бровари 00.55 1 хв  00.56 9 г  3 хв 
Ніжин 01.56 2 хв  01.58 10 г  4 хв 
Бахмач-Пас. 02.48 2 хв  02.50 10 г  56 хв 
Конотоп 03.12 2 хв  03.14 11 г  20 хв 
Путивль 03.55 2 хв  03.57 12 г  3 хв 
Ворожба-Пас. 04.26 20 хв  04.46 12 г  34 хв 
Білопілля 04.54 1 хв  04.55 13 г  2 хв 
Суми 05.33 20 хв  05.53 13 г  41 хв 
Боромля 06.27 2 хв  06.29 14 г  35 хв 
Смородине 06.48 2 хв  06.50 14 г  56 хв 
Кириківка 07.07 1 хв  07.08 15 г  15 хв 
Богодухів 07.41 2 хв  07.43 15 г  49 хв 
Люботин 08.31 1 хв  08.32 16 г  39 хв 
Харків-Пас. 09.00 17 г  8 хв 

У розкладі поїзда 765К Херсон — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30