У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

765К Херсон — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 765К сполученням Херсон - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Херсон о 15.52 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 13.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миколаїв-Пас., Долинська, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Чернігів, Горностаївка, Терюха, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Бобруйськ, Осиповичі-1, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 15.52
Миколаїв-Пас. 16.37 2 хв  16.39 45 хв 
Долинська 18.33 18 хв  18.51 2 г  41 хв 
Київ-Пас. 23.14 1 г 53 хв  01.07 7 г  22 хв 
Дарниця 01.26 2 хв  01.28 9 г  34 хв 
Ніжин 02.39 13 хв  02.52 10 г  47 хв 
Чернігів 03.50 20 хв  04.10 11 г  58 хв 
Горностаївка 05.30 35 хв  06.05 13 г  38 хв 
Терюха 07.31 33 хв  08.04 15 г  39 хв 
Гомель-Пас. 08.43 23 хв  09.06 16 г  51 хв 
Жлобин-Пас. 10.19 4 хв  10.23 18 г  27 хв 
Бобруйськ 11.24 3 хв  11.27 19 г  32 хв 
Осиповичі-1 12.07 4 хв  12.11 20 г  15 хв 
Пуховичи 12.46 2 хв  12.48 20 г  54 хв 
Мінськ-Пас. 13.44 21 г  52 хв 

У розкладі поїзда 765К Херсон — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031