У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

765К Херсон — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 765К сполученням Херсон - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Херсон о 15.52 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 13.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миколаїв-Пас., Долинська, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Чернігів, Горностаївка, Терюха, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Бобруйськ, Осиповичі-1, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 15.52
Миколаїв-Пас. 16.37 2 хв  16.39 45 хв 
Долинська 18.33 18 хв  18.51 2 г  41 хв 
Київ-Пас. 23.14 2 г 49 хв  02.03 7 г  22 хв 
Дарниця 02.21 2 хв  02.23 10 г  29 хв 
Ніжин 03.35 2 хв  03.37 11 г  43 хв 
Чернігів 04.41 25 хв  05.06 12 г  49 хв 
Горностаївка 06.33 35 хв  07.08 14 г  41 хв 
Терюха 07.31 33 хв  08.04 15 г  39 хв 
Гомель-Пас. 08.43 23 хв  09.06 16 г  51 хв 
Жлобин-Пас. 10.19 4 хв  10.23 18 г  27 хв 
Бобруйськ 11.24 3 хв  11.27 19 г  32 хв 
Осиповичі-1 12.07 4 хв  12.11 20 г  15 хв 
Пуховичи 12.46 2 хв  12.48 20 г  54 хв 
Мінськ-Пас. 13.44 21 г  52 хв 

У розкладі поїзда 765К Херсон — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30