У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

765К Херсон — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 765К сполученням Херсон - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Херсон о 15.43 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 13.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миколаїв-Пас., Долинська, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Чернігів, Горностаївка, Терюха, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Бобруйськ, Осиповичі-1, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 15.43
Миколаїв-Пас. 16.28 4 хв  16.32 45 хв 
Долинська 18.31 18 хв  18.49 2 г  48 хв 
Київ-Пас. 23.12 2 г 01.12 7 г  29 хв 
Дарниця 01.33 2 хв  01.35 9 г  50 хв 
Ніжин 02.48 4 хв  02.52 11 г  5 хв 
Чернігів 03.54 20 хв  04.14 12 г  11 хв 
Горностаївка 05.31 35 хв  06.06 13 г  48 хв 
Терюха 07.31 33 хв  08.04 15 г  48 хв 
Гомель-Пас. 08.43 23 хв  09.06 17 г 
Жлобин-Пас. 10.19 4 хв  10.23 18 г  36 хв 
Бобруйськ 11.24 3 хв  11.27 19 г  41 хв 
Осиповичі-1 12.07 4 хв  12.11 20 г  24 хв 
Пуховичи 12.46 2 хв  12.48 21 г  3 хв 
Мінськ-Пас. 13.37 21 г  54 хв 

У розкладі поїзда 765К Херсон — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції