У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

769КО Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 769КО сполученням Київ-Пас. - Кам'янець-Подільський відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.55 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 22.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Гречани, Ярмолинці, Дунаївці.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.55
Козятин-1 16.49 2 хв  16.51 1 г  54 хв 
Вінниця 17.44 4 хв  17.48 2 г  49 хв 
Жмеринка-Пас. 18.33 19 хв  18.52 3 г  38 хв 
Хмельницький 20.14 4 хв  20.18 5 г  19 хв 
Гречани 20.28 15 хв  20.43 5 г  33 хв 
Ярмолинці 21.33 2 хв  21.35 6 г  38 хв 
Дунаївці 21.54 2 хв  21.56 6 г  59 хв 
Кам'янець-Подільський 22.52 7 г  57 хв 

У розкладі поїзда 769КО Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031