У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

769КЛ Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 769КЛ сполученням Київ-Пас. - Кам'янець-Подільський відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.07 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 00.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Гречани, Скібневе, Ярмолинці, Дунаївці.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.07
Козятин-1 18.10 15 хв  18.25 2 г  3 хв 
Вінниця 19.16 4 хв  19.20 3 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 20.01 17 хв  20.18 3 г  54 хв 
Хмельницький 21.37 4 хв  21.41 5 г  30 хв 
Гречани 21.51 15 хв  22.06 5 г  44 хв 
Скібневе 22.29 8 хв  22.37 6 г  22 хв 
Ярмолинці 23.00 2 хв  23.02 6 г  53 хв 
Дунаївці 23.21 2 хв  23.23 7 г  14 хв 
Кам'янець-Подільський 00.12 8 г  5 хв 

У розкладі поїзда 769КЛ Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31