У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

769КО Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 769КО сполученням Київ-Пас. - Кам'янець-Подільський відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.55 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 22.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Гречани, Ярмолинці, Дунаївці.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.55
Козятин-1 16.49 2 хв  16.51 1 г  54 хв 
Вінниця 17.44 4 хв  17.48 2 г  49 хв 
Жмеринка-Пас. 18.33 19 хв  18.52 3 г  38 хв 
Хмельницький 20.14 4 хв  20.18 5 г  19 хв 
Гречани 20.28 15 хв  20.43 5 г  33 хв 
Ярмолинці 21.33 2 хв  21.35 6 г  38 хв 
Дунаївці 21.54 2 хв  21.56 6 г  59 хв 
Кам'янець-Подільський 22.52 7 г  57 хв 

У розкладі поїзда 769КО Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031