У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

769К Київ-Пас. — Могилів-Подільський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 769К сполученням Київ-Пас. - Могилів-Подільський відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.07 і прибуває на станцію Могилів-Подільський о 23.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Бар, Копай, Котюжани, Вендичани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.07
Козятин-1 18.10 15 хв  18.25 2 г  3 хв 
Вінниця 19.16 4 хв  19.20 3 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 20.01 37 хв  20.38 3 г  54 хв 
Бар 21.18 4 хв  21.22 5 г  11 хв 
Копай 21.50 4 хв  21.54 5 г  43 хв 
Котюжани 22.09 2 хв  22.11 6 г  2 хв 
Вендичани 22.35 2 хв  22.37 6 г  28 хв 
Могилів-Подільський 23.06 6 г  59 хв 

У розкладі поїзда 769К Київ-Пас. — Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31