У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

769К Київ-Пас. — Могилів-Подільський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 769К сполученням Київ-Пас. - Могилів-Подільський відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.55 і прибуває на станцію Могилів-Подільський о 21.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Бар, Копай, Котюжани, Вендичани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.55
Козятин-1 16.49 2 хв  16.51 1 г  54 хв 
Вінниця 17.44 4 хв  17.48 2 г  49 хв 
Жмеринка-Пас. 18.33 43 хв  19.16 3 г  38 хв 
Бар 19.56 2 хв  19.58 5 г  1 хв 
Копай 20.25 2 хв  20.27 5 г  30 хв 
Котюжани 20.43 2 хв  20.45 5 г  48 хв 
Вендичани 21.10 10 хв  21.20 6 г  15 хв 
Могилів-Подільський 21.51 6 г  56 хв 

У розкладі поїзда 769К Київ-Пас. — Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30