У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

077О Харків-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 077О сполученням Харків-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.25 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Молочанськ, Великий Токмак, Верхній Токмак-2, Комиш-Зоря, Розівка, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.25
Лозова 18.17 2 хв  18.19 1 г  52 хв 
Павлоград-1 19.15 2 хв  19.17 2 г  50 хв 
Синельникове-1 19.57 2 хв  19.59 3 г  32 хв 
Запоріжжя-1 21.01 5 хв  21.06 4 г  36 хв 
Молочанськ 00.45 2 хв  00.47 8 г  20 хв 
Великий Токмак 00.59 2 хв  01.01 8 г  34 хв 
Верхній Токмак-2 01.47 3 хв  01.50 9 г  22 хв 
Комиш-Зоря 02.32 3 хв  02.35 10 г  7 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 10 г  41 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 12 г  4 хв 
Маріуполь 06.30 14 г  5 хв 

У розкладі поїзда 077О Харків-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції