У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

077Л Київ-Пас. — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 077Л сполученням Київ-Пас. - Ковель відправляється зі станції Київ-Пас. о 05.48 і прибуває на станцію Ковель о 15.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Коростень, Яблунець, Вірівка, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Острог, Здолбунів-Пас., Рівне, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Рожище.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 05.48
Коростень 08.02 2 хв  08.04 2 г  14 хв 
Яблунець 08.45 7 хв  08.52 2 г  57 хв 
Вірівка 09.05 13 хв  09.18 3 г  17 хв 
Новоград-Волинський-1 09.43 2 хв  09.45 3 г  55 хв 
Шепетівка 10.35 2 хв  10.37 4 г  47 хв 
Славута-1 10.59 2 хв  11.01 5 г  11 хв 
Кривин 11.14 2 хв  11.16 5 г  26 хв 
Острог 11.33 2 хв  11.35 5 г  45 хв 
Здолбунів-Пас. 11.57 3 хв  12.00 6 г  9 хв 
Рівне 12.14 6 хв  12.20 6 г  26 хв 
Ківерці 13.11 2 хв  13.13 7 г  23 хв 
Луцьк 13.27 23 хв  13.50 7 г  39 хв 
Ківерці 14.07 22 хв  14.29 8 г  19 хв 
Рожище 14.46 4 хв  14.50 8 г  58 хв 
Ковель 15.42 9 г  54 хв 

У розкладі поїзда 077Л Київ-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031