У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

770О Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 770О сполученням Кам'янець-Подільський - Київ-Пас. відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 01.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дунаївці, Ярмолинці, Гречани, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 01.00
Дунаївці 01.56 2 хв  01.58 56 хв 
Ярмолинці 02.19 7 хв  02.26 1 г  19 хв 
Гречани 03.10 16 хв  03.26 2 г  10 хв 
Хмельницький 03.38 4 хв  03.42 2 г  38 хв 
Жмеринка-Пас. 05.09 22 хв  05.31 4 г  9 хв 
Вінниця 06.11 3 хв  06.14 5 г  11 хв 
Козятин-1 07.02 2 хв  07.04 6 г  2 хв 
Київ-Пас. 09.20 8 г  20 хв 

У розкладі поїзда 770О Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031