У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

770КО Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 770КО сполученням Кам'янець-Подільський - Київ-Пас. відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 00.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дунаївці, Ярмолинці, Гречани, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 00.55
Дунаївці 01.53 2 хв  01.55 58 хв 
Ярмолинці 02.19 7 хв  02.26 1 г  24 хв 
Гречани 03.10 16 хв  03.26 2 г  15 хв 
Хмельницький 03.38 4 хв  03.42 2 г  43 хв 
Жмеринка-Пас. 05.09 22 хв  05.31 4 г  14 хв 
Вінниця 06.11 3 хв  06.14 5 г  16 хв 
Козятин-1 07.02 2 хв  07.04 6 г  7 хв 
Київ-Пас. 09.20 8 г  25 хв 

У розкладі поїзда 770КО Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції