У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

770КЛ Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 770КЛ сполученням Кам'янець-Подільський - Київ-Пас. відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 00.54 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дунаївці, Ярмолинці, Гречани, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 00.54
Дунаївці 01.48 2 хв  01.50 54 хв 
Ярмолинці 02.10 2 хв  02.12 1 г  16 хв 
Гречани 02.51 15 хв  03.06 1 г  57 хв 
Хмельницький 03.16 2 хв  03.18 2 г  22 хв 
Жмеринка-Пас. 04.46 19 хв  05.05 3 г  52 хв 
Вінниця 05.44 2 хв  05.46 4 г  50 хв 
Козятин-1 06.34 2 хв  06.36 5 г  40 хв 
Київ-Пас. 08.30 7 г  36 хв 

У розкладі поїзда 770КЛ Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31