У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

771КЛ Київ-Пас. — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 771КЛ сполученням Київ-Пас. - Хмельницький відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.44 і прибуває на станцію Хмельницький о 05.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Попільня, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Деражня.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.44
Фастів-1 00.34 2 хв  00.36 50 хв 
Попільня 01.01 2 хв  01.03 1 г  17 хв 
Козятин-1 01.43 2 хв  01.45 1 г  59 хв 
Калинівка-1 02.19 2 хв  02.21 2 г  35 хв 
Вінниця 02.39 4 хв  02.43 2 г  55 хв 
Гнівань 03.02 2 хв  03.04 3 г  18 хв 
Жмеринка-Пас. 03.30 20 хв  03.50 3 г  46 хв 
Деражня 04.45 2 хв  04.47 5 г  1 хв 
Хмельницький 05.13 5 г  29 хв 

У розкладі поїзда 771КЛ Київ-Пас. — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031