У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

771КЛ Київ-Пас. — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 771КЛ сполученням Київ-Пас. - Хмельницький відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.44 і прибуває на станцію Хмельницький о 05.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Попільня, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Деражня.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.44
Фастів-1 00.34 2 хв  00.36 50 хв 
Попільня 01.01 2 хв  01.03 1 г  17 хв 
Козятин-1 01.43 2 хв  01.45 1 г  59 хв 
Калинівка-1 02.19 2 хв  02.21 2 г  35 хв 
Вінниця 02.39 4 хв  02.43 2 г  55 хв 
Гнівань 03.02 2 хв  03.04 3 г  18 хв 
Жмеринка-Пас. 03.30 20 хв  03.50 3 г  46 хв 
Деражня 04.45 2 хв  04.47 5 г  1 хв 
Хмельницький 05.13 5 г  29 хв 

У розкладі поїзда 771КЛ Київ-Пас. — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930