У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

771КЛ Київ-Пас. — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 771КЛ сполученням Київ-Пас. - Хмельницький відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.44 і прибуває на станцію Хмельницький о 05.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Попільня, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Деражня.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.44
Фастів-1 00.34 2 хв  00.36 50 хв 
Попільня 01.01 2 хв  01.03 1 г  17 хв 
Козятин-1 01.43 2 хв  01.45 1 г  59 хв 
Калинівка-1 02.19 2 хв  02.21 2 г  35 хв 
Вінниця 02.39 4 хв  02.43 2 г  55 хв 
Гнівань 03.02 2 хв  03.04 3 г  18 хв 
Жмеринка-Пас. 03.30 20 хв  03.50 3 г  46 хв 
Деражня 04.45 2 хв  04.47 5 г  1 хв 
Хмельницький 05.13 5 г  29 хв 

У розкладі поїзда 771КЛ Київ-Пас. — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30