У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

772КО Хмельницький — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 772КО сполученням Хмельницький - Київ-Пас. відправляється зі станції Хмельницький о 14.24 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Деражня, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Попільня, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 14.24
Деражня 14.52 2 хв  14.54 28 хв 
Жмеринка-Пас. 15.44 15 хв  15.59 1 г  20 хв 
Гнівань 16.22 2 хв  16.24 1 г  58 хв 
Вінниця 16.41 2 хв  16.43 2 г  17 хв 
Калинівка-1 16.59 2 хв  17.01 2 г  35 хв 
Козятин-1 17.33 2 хв  17.35 3 г  9 хв 
Попільня 18.16 2 хв  18.18 3 г  52 хв 
Фастів-1 18.47 2 хв  18.49 4 г  23 хв 
Київ-Пас. 19.41 5 г  17 хв 

У розкладі поїзда 772КО Хмельницький — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30