У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

772КО Хмельницький — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 772КО сполученням Хмельницький - Київ-Пас. відправляється зі станції Хмельницький о 14.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Деражня, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Попільня, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 14.25
Деражня 14.52 2 хв  14.54 27 хв 
Жмеринка-Пас. 15.44 15 хв  15.59 1 г  19 хв 
Гнівань 16.22 2 хв  16.24 1 г  57 хв 
Вінниця 16.41 2 хв  16.43 2 г  16 хв 
Калинівка-1 16.59 2 хв  17.01 2 г  34 хв 
Козятин-1 17.33 2 хв  17.35 3 г  8 хв 
Попільня 18.16 2 хв  18.18 3 г  51 хв 
Фастів-1 18.47 2 хв  18.49 4 г  22 хв 
Київ-Пас. 19.40 5 г  15 хв 

У розкладі поїзда 772КО Хмельницький — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930